Gösterilen sonuç sayısı: 12

Efantazi Lazer Kesim Tayt Siyah MS7908-Siyah

148.13
Siyah

Efantazi Çok Renkli Tayt MS79302

148.13
Çok Renkli

Efantazi Yüksek Bel Tayt Gri MS7949-Gri

129.61
Gri

Efantazi Pembe Püsküllü Pareo

169.80

Efantazi Mavi Ponponlu Transparan Pareo

169.80

Efantazi Sarı Ponponlu Transparan Pareo

169.80

Rahat Tayt Ürünleri

Rahatlığı ve şıklığın bir arada bulunduğu taytlar, kadınların toparlayıcı parçalarıdır. Özellikle kalçaları açısından problem yaşayanlar ya da kalçalarının daha toplu bir şekilde görünmesini isteyenler için tayt tercih edilir. Diğer bir şekilde günlük yaşamda oldukça şık kombinlendiği takdirde, taytlar rahat hissettiren oldukça tarz parçalardır. Dilediğiniz gibi kombin yapıp, hatlarınızın da dışarıdan istediğiniz şekilde görünmesini sağlayabilirsiniz.

En Şık Taytlar

Kadın iç giyim kategorisi içerisinde taytlar, her sezon trendlerin aranılan parçasıdır. Günlük yaşamda star parçanız olabileceği gibi diğer dar kotları tercih etmeyenlerinde kullandığı bir üründür. Taytlar, farklı minimal detaylarla yer alır. Aynı zamanda tercihlere göre düz klasik parçalardır. Yalnızca tek renk bir tayt ile dilediğiniz gibi bir kombin yapıp, gün içerisinde kendinizi rahat hissedebilirsiniz.

Tayt Modelleri

Kadın giyim kategorisinde yer edinen tayt seçenekleri, sitede oldukça alternatif modelleri ile yer edinir. Burada bulunan modeller;
· Yüksek bel klasik düz siyah tayt,
· Her bedene uyumlu olabilecek şekilde likralı taytlar,
· Sporcular için rahat kullanışlı taytlar,
· Toparlayıcı özelliği bulunan parçalar,
· Günlük yaşama da uyumlu modeller,
· Lazer kesim şekli ile detay katılmış ürünler,
· Cep, kemer detaylı taytlar gibi oldukça farklı seçenekler bulunur.
Burada yer edilen ürünler aynı zamanda tek düz renklerde, kişilerin tercihlerine sunulmuştur. Hem toparlayıcı, hem de kurtarıcı bir parça olarak yer edilen taytlara, sizde site üzerinden satın alarak sahip olabilirsiniz. Taytlar vücudu tamamen kaplayan parçalardır. Bu sebeple kumaş yapısı önemlidir. Site içerisinde yer verilen ürünler, cilt dostudur. Belirli bir kullanımdan sonra ciltte tahriş, alerji ya da kızarıklık olması gibi durumlar kesinlikle mümkün değildir.

Tayt Fiyatları

Site içerisinde yer edinen tayt modelleri, oldukça ekonomik fiyatlarla bulunur. Kumaş yapısı bakımından kalitelidir. Bu sebeple fiyatlandırmada, kalite ile orantılı bir şekilde sağlanır. Uzun süreli kullanıma dayanıklıdır. Ürünü tercih ettiğiniz takdirde, güvenilir bir şekilde kullanabilirsiniz. Her bütçeye uyumlu bir şekilde yer edinen parçalar aynı zamanda indirimli ve avantajlı fiyatlarıyla da kişilerin karşısına çıkar. Site üzerinden online bir şekilde tercihen beğendiğiniz ürünü, sizde satın alabilirsiniz.