69 sonuçtan 1-20 arası gösteriliyor

Efantazi Renkli Erkek Boxer

219.80

Efantazi Fantazi Erkek Boxer

219.80

Efantazi Kırmızı Erkek Boxer

219.80

Efantazi Renkli Boxer

219.80

Efantazi Boxer Briefs

219.80

Efantazi Erkek Boxer Çamaşır

219.80

Efantazi Erkek Boxer Külot

219.80
L
M
S
XL

Efantazi Don Moris DM291137 Transparan Erkek Boxer

219.80
LARGE
MEDİUM
SMALL
XLARGE

Efantazi Don Moris DM030919 Erkek Boxer Çamaşır

219.80
L
M
S
XL

Boxerlar

Şort şeklinde olan ve çoğunlukla erkeklerin kullandığı dar iç çamaşırlarına boxer denir. Boxer, slip gibi bir yapıya sahip olup ikisi de aynı amaçlarla kullanılır. Fakat çok kilolu olan erkekler daha çok boxer tercih eder. Sliplerin dar yapısı rahatsız edebilir. Ayrıca bu durum sağlık açısından da çok olumsuz etkiler. Çok farklı boxer modellerimiz, farklı tarz ve zevklere uygun seçeneklerdedir.

Rahat Boxer

Erkekler boxer tercihleri yaparken, çoğunlukla koyu renklere yönelirler. Fakat Efantazi’de açık renkli ürünleri de çok fazla satar. Erkeklerin yanı sıra kadınlarda boxer kullanmayı tercih edebilirler. Onlara uygun olan modellerde mevcuttur. Bu şekilde herkes istediği seçimi yapabilir. Erkeklerin sıklıkla boxer tercih etmesinin altında şıklık olduğu da bir gerçektir. Bu nedenler çoğunlukla şıklığına özen gösteren erkekler, boxer ürünlerimize daha çok talep gösterir.

Boxer Modelleri

Hem erkek hem de bayan boxer modellerimiz büyük bir ilgiye maruz kalmıştır. Ürünlerimizin kullanışlı olmasının yanı sıra kumaşı da çok kalitedir. Ayrıca üçlü şekilde satın alarak daha uzun süre kullanım sağlanabilir. Ayrıca boxer modelleri, toplu olarak tercih edildiğinde daha uygun fiyatlara alınabilir.

Mini boy boxer seçeneklerinin yanı sıra, takım şeklinde seçeneklerde vardır. Bunlar arasından da istenilen zevke uygun tercih yapılabilir. Polo Assn gibi markaların seçkin boxer modellerini farklı renklerde bulabilirsiniz. Fantazi tarzdaki modelleri inceleyerek de farklı seçimler yapabilirsiniz.

Boxer Fiyatları

Fantazi boxer ya da günlük boxer konusunda Efantazi’de çok fazla modeli vardır. Fantazi tarzdaki boxer seçenekleri uygun fiyatlıdır. Günlük olan ve 3’lü olarak satılanlar da uygun fiyatlıdır. Erkek modellerinde transparan ya da zebra modelleri dikkat çekerken, kadın boxer modelleri daha toparlayıcı özelliktedir. Kadınlar tarafından tercih edilen boxerlar, daha toplu bir görüntü oluşturduğu için, vücudu toplu gösterir.

Sık sık kilosundan şikâyet edenlerde bu modellere yönelebilirler. Piyasada yer alan boxer modellerinin fiyatlarına göre firmamızın boxerları daha uygun fiyatlıdır. Müşteri odaklı hizmet veren firmamız, fiyatlar konusunda da müşterinin yanındadır. 3’lü ya da tekli modelleri inceleyerek aradığınız boxer modellerine kolayca sahip olabilirsiniz.