401 sonuçtan 1-20 arası gösteriliyor

Merry See Dantelli Penye Gecelik Gri MS2208-Gri

259.24
Gri

Efantazi Kısa Saten Gecelik Beyaz MS2348-Beyaz

185.17
Beyaz

Efantazi Kısa Saten Gecelik Lacivert MS2348-Lacivert

185.17
Lacivert

Efantazi Kısa Saten Gecelik Kırmızı MS2348-Kırmızı

185.17
Kırmızı

Merry See Kısa Saten Gecelik Pembe MS2346-Pembe

185.17
Pembe

Fantazi Seksi Gecelik

Fantazi gecelik ürünleri, iç giyim sektöründe kadınların sıklıkla tercih ettiği ve beğenisinde olan ürünlerdir. Dış görünümüne önem veren kadınlar aynı zamanda giyimiyle de bu görüntüyü yansıtmak ister. İddialı, şık ya da sade tercih edenler için birçok gecelik modeli bulunur. Gecelik için genellikle hoş ve dikkat çekici modeller, çoğunluğu tercihindedir. Ancak sade ve tekdüze renkler ile yer edinen geceliklerde, fantazi iç giyim sektöründe göze çarpan minimal detaylarıyla kişilerin tercihine sunulmuştur. Pamuklu, saten ya da kumaş yapısına uygun olarak yer edilen modeller, her tarza ve her zevke göre çeşitlendirilmiştir.

Fantazi Seksi Gecelik Ürünleri

Fantazi gecelik modelleri, fantazi giyim sektöründe özellikle görünümleri ile dikkat çekici olmak isteyenlerin tercihindedir. Yalnızca dikkat çekici ürünler değil aynı zamanda oldukça sade, fakat tarzını yansıtmak isteyenlerin de beğenisine sunulan ürünler yer alır. Çoğu kadının dikkatinde olan gecelikler, dantel detaylarıyla ön plana çıkarken çapraz ipli modellerde kişileri beğenisindedir. Gecelik modellerinde parça kıyafetlerde tercih edilebilir. Ancak tek takım olarak bulunan kıyafetler fermuar, bağlamalı, dantelli ya da dekolteli transparan çeşitleriyle kişilerin tercihine sunulmuştur.

Fantazi Gecelik Modelleri

Sitemiz içerisinde yer edinen fantazi gecelik modelleri, oldukça özel koleksiyonlarla yer alır. Eşi ile ya da partneri ile olan özel hayatına, yaklaşım getirmek isteyenlerin tercihinde olan birçok gecelik modeli yanında jartiyer ve jartiyer takım bulunur. Leopar, dantelli, minimal desenler ya da sade ve estetik görünmeyi tercih edenler için bulunan fantezi gecelik modelleri ile sizde kendi tarzınızı yaratabilirsiniz. Birinci sınıf malzemelerden üretilen ürünler, tarzını ortaya çıkarmak isteyen kadınların beğenisine sunulmuştur.

Fantazi Gecelik Fiyatları

Gecelik modelleri içerisinde, kadınsı yanlarını daha ön plana çıkarmak isteyenlerin dikkatinde olan parçalar bulunur. Ürünlerin tamamı oldukça farklı tasarımlarla yer alır. Aynı zamanda kumaş yapılarında, kaliteli malzeme kullanılmıştır. Uzun süreli kullanımlarda tercih edebileceğiniz ürünleri, sitemizden oldukça uygun fiyatlarla siz de sahip olabilirsiniz. Transparan detaylı, dekolteli ya da tasarımına göre farklı desenlerle oluşturulmuş gecelikler, estetik ve hoş görünmek isteyenlerin beğenisine sunulmuştur. Kumaş yapılarıyla ciltte kesinlikle tahriş, kızarıklık ya da bunun gibi durumların yaşanılması mümkün değildir.