Seçiminizle eşleşen ürün bulunamadı.

Sütyen Takımları

Sütyen iç giyimin en önemli parçasıdır. Rahat bir sutyen tüm günün daha iyi geçmesini sağlar. Rahatsız modeller göğüslerin kötü görünmesine neden olur. Sitemizde yer alan sütyen modellerine buradan göz atabilir, istediğiniz parçayı seçebilirsiniz.

Birçok Bedene Uygun Sütyen Takımları

Eğer sütyen takımı arayışı içindeyseniz sitemize göz atabilirsiniz. Sitemizde yer alan kaliteli sütyen takımları farklı renk ve desen modelleri ile bulunuyor. Yüzlerce çeşit modelden size en uygun olanı seçebilirsiniz. Sütyenler tek başlarına alındığında daha pahalıya gelebilir. Takım olarak aldığınız kar etmiş olursunuz. Eğer iç giyiminize önem veriyorsanız takım olarak aldığınız sutyen-külot ile uyum elde etmiş olursunuz.

Sütyen Takımı Modelleri

Sitemizde yüzlerce farklı çeşitte sütyen takımı yer alıyor. Bu modellerden bazıları günlük bazıları ise özel günler için tasarlanmıştır. Ancak her biri aynı kalitededir. Günlük kullanım için bir takım arıyorsanız pamuklu kumaşları tercih edebilirsiniz. İç giyimde pamuklu kumaş terletmez, sıkmaz ve rahatsız hissi vermez. Eğer biraz daha seksi modellere bakıyorsanız dantelli takımları inceleyebilirsiniz. Bunlar dışında düz renk ya da çiçek desenli sütyen modellerimiz de mevcuttur.

Göğüs bedeninize göre destekli, yarı destekli ve desteksiz sütyenleri seçebilirsiniz. Eğer iddialı görünmeyi seviyorsanız push up sütyen takımlarını inceleyebilirsiniz. Sitemizde en çok tercih edilen iç giyim markaları da yer alıyor. Bralet, destekli ve desteksiz sütyen takımı şeklinde kategorilere ayrıldığı için aradığınızı daha rahat bulabilirsiniz. Özellikle son dönemde bralet sütyen takımları bir hayli popüler olmuştur. Bunun nedeni modelleri hem çok zarif hem de çok seksidir. Destekli ve desteksiz bralet modellerine buradan ulaşabilirsiniz.

Sütyen Takımı Fiyatları

Sütyen takımı fiyatlarımız markaya, takımın rengine ve modeline göre değişiklik gösteriyor. Ancak indirimli zamanlarda en uygun fiyatları ile sahip olabilirsiniz. Üstelik 9 taksit ve 100 TL üzeri kargo bedava fırsatlarımız da bulunuyor. Ürünleriniz yasal zorunluluk kapsamında faturaları ile beraber gönderilir. Paketlemede ise içi gözükmeyecek şekilde gizli kargolama yapılır. Kargo ambalajı dışında bir ambalaj ile daha paketlenir. Bu özellikler tüm sütyen takımları için geçerlidir. En uygun fiyatlı takımları buradan inceleyebilirsiniz.