Seçiminizle eşleşen ürün bulunamadı.

Robdöşambrlar

Robdöşambr, Fransızca bir kelimedir. Evde üstlük olarak anlamında kullanılır. Erkekler tarafından kullanılan kıyafet, çoğu kişiler için de erkek sabahlık anlamına gelir. Mevsimsel olarak farklı tasarımlarla, dizayn edilir.

Robdöşambr Ürünleri

Rahatlığına ya da keyfine düşkün olanların tercihinde olan ürün, çeyizlik olarak da farklı bölgelerde kullanılır. Kumaş yapısı sebebiyle, genel olarak kadife yapıdandır. Bununla birlikte kumaş yapısı ile uyumlu, renk modeli de yaka detayında kullanılır. Birbirinden farklı alternatif modelleri ile site içerisinde yer edilmiştir.

Robdöşambr Modelleri

Mevsimden mevsime farklı şekillerde kullanılan Robdöşambr, kışlık tercih edenler için kadife, yazlık tercih edenler için ise saten yapılarda bulunur. Site içerisinde bulunan Robdöşambr modelleri, kumaş yapısı bakımından oldukça kalitelidir. Uzun süreli kullanıma dayanıklı bir şekilde tasarlanır. Kullanan kişilerin ciltlerinde alerji, kızarıklık, tahriş ya da bunun gibi cilt problemlerinin yaşanması kesinlikle mümkün değildir. Belirli bölgelerde çeyiz olarak yer edilen ürün, tek başına kullanmak isteyen erkeklerin de tercihinde yer edinir. Tercihen ropdöşambırı, takım pijamalarla birlikte kullanabilirsiniz. Fakat tek başına satıldığı takdirde, sabahlık şeklinde de tercih edebilir. Model açısı bakımından;
· Kumaş yapılarına göre değişkenlik gösterdiği gibi,
· Tasarım olarak da farklılık kazandırılmıştır.
Her tarza, her karaktere uygun şekilde yer edilen çeşitler aynı zamanda renk açısı bakımından da birçok alternatif ile yer edinir. Ev ceketi, sabahlık ya da tek başına ropdöşambır olarak kullanılan ürün, rahat bir kıyafettir. Fiyatlandırma açısından da kalitesi ile oldukça uygun bir fiyatlandırma yapılmıştır. Her bütçeye uygun şekilde yer edinen ürüne, site üzerinden sizde tercihen sahip olabilirsiniz.

Robdöşambr Fiyatları

Robdöşambr, erkeklerin sabahlık olarak tercih ettiği bir kıyafettir. Rahatsızlığına önem verenlerin tercihinde olan ürün aynı zamanda farklı alternatif seçeneklerle de yer edilir. Tercihen tek başına satın alabildiğiniz gibi tercihen de takım şeklinde bulunan ürünlere sahip olabilirsiniz. Kalite bakımından, çoğunluğun tercihidir. Aynı zamanda cilt dostu şeklinde yer alır. Her bütçeye uyumlu bir şekilde bulunan parçayı, site üzerinden siz de satın alabilirsiniz. Avantajlı ve indirimli fiyatları ile birçok alternatif ürün kişilerin tercihlerine sunulmuştur.