Gösterilen sonuç sayısı: 15

Efantazi Beyaz Destekli Dolgulu Sütyen Takımı

139.80
Ekru

Efantazi Kırmızı Dolgulu Destekli Sütyen Külot Takım

139.80
Kırmızı

Efantazi Lila Destekli Dolgulu Sütyen Takımı

139.80
Lila

Efantazi Mor Destekli Dolgulu Sütyen Takımı

143.92
Mor

Efantazi Kırmızı Desenli Sütyen Külot Takımı

139.80
Kırmızı

Sütyenler

Kadın iç giyimde olmazsa olmazlar arasında yer alan sütyen, sağlık açısından da önemli bir iç çamaşırdır. Ancak kaliteli ve bedeninize uygun bir sütyen giymeniz, oldukça önemlidir. Aradığınız kalitede sütyenleri firmamızdan bulabilirsiniz. Efantazi olarak sizlere hizmet eden firmamızın kadın iç giyim kategorisinde sütyen modellerimiz bulunmaktadır. Buradan tüm sütyenlerimizi inceleyebilir ve anında sipariş verebilirsiniz.

Sexy Sütyenler

Doğru bir sütyen seçimi için firmamızı rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Mağazamızda aradığınız tüm kriterlere uygun sütyenlerimiz bulunmaktadır. Günlük yaşamınızda sizlerin son derece rahat olmasını sağlayan özel kumaşlardan üretilen sütyenlerimiz, farklı model seçeneklerimizle sizlerin tercihindedir. Doğru ve kaliteli bir sütyende bulunması gereken tüm özellikler, sütyenlerimizin her birinde bulunmaktadır. sütyenlerimiz, her zevke hitap edecek tarzdadır.

Sütyen Modelleri

Doğru bir sütyen kullanımı kadar, sütyen kalitesi de oldukça önemlidir. Kalitesiz bir sütyen, göğüsleriniz için gerekli olan desteği sağlamaz. Ayrıca kalitesiz bir sütyenin kullanım süresi de kısa olur. Sütyen modellerimizin her biri farklı bedenlere göre üretilmiştir. Farklı vücut yapılarına uygun sütyen modellerimizi buradan inceleyebilirsiniz. Ayrıca göğüs yapısı kadından kadına farklılık gösterdiğinden dolayı, sütyen modellerimiz üretilirken bu hususa dikkat edilmiştir. Tüm bedenlere uygun sütyenlerimiz mevcuttur.

Sütyen kumaşlarımız, cilt sağlığınız için herhangi bir tehlike yaratmaz. Ürünlerimizin her biri kalite standartlarına uygun olarak üretilmiştir. Uzun süre boyunca kullanabileceğiniz sütyenlerimizden dilediğinize anında sahip olabilirsiniz. Ayarlanabilir sırt kısmı ve askılıkları bulunan sütyenlerimiz de bulunmaktadır. Bunun yanında pedli toparlayıcı, destekli, desteksiz, dolgusuz, özel tasarım, dantelli ve straplez sütyen modellerimiz vardır. sütyen modellerimizde tek tip kumaş yapısı bulunmamaktadır. Farklı renk ve kumaş yapısı seçeneklerimizi sizlere sunuyoruz. Daha fazla model incelemesi için buradan erişim sağlayabilirsiniz.

Sütyen Fiyatları

Binlerce sütyen modellerimiz içerisinde bütçenize uygun birçok sütyen bulabilirsiniz. sütyen fiyatlarımız, ürün modellerine göre farklılık göstermektedir. Firmamız, her bütçeye uygun bir fiyatlandırma yapmaktadır. Aldığınız tüm sütyen modellerimizde aynı kalite mevcuttur. Uzun yıllar rahatlıkla kullanabileceğiniz özellikte olan sütyenlerimizden istediğinizi sipariş edebilirsiniz. Ürün siparişi sonucunda en kısa sürede sütyeninizi adresinize teslim ediyoruz. Online alışveriş hizmetimiz sayesinde güvenilir bir alışveriş yapabilirsiniz.