77 sonuçtan 1-20 arası gösteriliyor

Bikini Takımları

Yaz ayları gelirken, plaj ya da sahiller içinde alışverişler artmaya başlar. Sıcak günlerin en iyi şekilde geçirilebilmesi için alınan ürünler çok önemlidir. Plajlarda şıklık yakalayabilmek için, kadınlar çok seçici davranırlar. Birbirinden şık bikini takımı seçenekleri sayesinde kadınlar yaz tatillerini daha şık bir şekilde geçirebilirler. Etekli ya da özel kumaşlardaki bikini takımlarıyla sizde aradığınızı takımları kolayca bulabilirsiniz. Siyah, bordo, sarı gibi seçenekleri inceleyerek kendi zevkinize uygun renklerdeki bikini takımlarına uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

Sıra Dışı Bikini Takımı

Kadınlar özellikle bikinilerinin takım olmasına daha çok dikkat ederler. Bu parçanın takım olması daha iyi bir şıklık yakalanmasını sağlar. Angelsin koleksiyonu içerisinde kendi zevkinize uygun bikini takımlarına rastlayabilmeniz mümkündür. Sizde aradığınız bikini takımlarını burada bulma imkanı bulabilirsiniz. Uygun fiyatlardaki seçenekler kısa sürede kargolanarak size ulaştırılır.

Bikini Takımı Modelleri

Bikiniler çok geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Ayrıca bu ürünler tasarımlarıyla da çok başarılıdırlar. Renkli kişiliğe sahip olanlar için, çok renkli seçenekleri de vardır. Bu sayede renkli kişiliğe de hizmet eden seçenekleri görebilirsiniz. Tanga ya da bistüyer takımlarını da bikini takım olarak değerlendirebilirsiniz. Bu şıklığı kolayca hayatınıza katabilirsiniz. Fantazi tarzlardaki modellerde inceleyerek aradığınız modele kolayca ulaşabilirsiniz.

Bikini Takımı Fiyatları

Bikiniler parça olarak alınmak istediği zaman biraz pahalıya mal olabilir. Fakat takım olarak alındığı zaman daha rahat kullanım sağlanabilir. Bikini takımı fiyatları, modellerin şıklık ve kalitesine göre gayet uygundur. Çok fazla kişinin de bütçesine uygundur. Mayokini ya da yüksek bel seçenekleri de vardır. Bu modeller sayesinde vücutlarında sorun olduğunu düşünenlerde plaj şıklığını yakalayabilirler. Ayrıca pareo seçeneği sayesinde farklı bir plaj tarzı da yakalanabilir.

Bikini takımları pareo ile kombinlenerek de kullanılabilir. Bikini takımlarında desen ya da dantel seçenekleri de vardır. Bikini seçimlerini vücut tiplerine göre seçmek çok önemlidir. Bikini takımlarının modelleri vücut tipine uygun olan seçenekleri bir arada sunar. Bu sayede vücudunun bazı bölgelerinde sorun olduğunu düşünenler de aradıkları modelleri bulabilirler. Bu sayede plajda vücutlarını düşünmek yerine, tercih ettikleri bikini takımının şıklığını düşünebilirler.