Seçiminizle eşleşen ürün bulunamadı.

Askısız Sütyen

Askısız sütyenler, önemli günlerde giyilen elbiseler için gereklidir. Straplez, ip askılı ya da sırt dekolteli elbiselerde sütyen askıları hiç hoş görünmez. Şeffaf askı kullansanız bile bu sizi rahatsız edebilir. Bu yüzden askılı sütyeniniz olduğu kadar, önemli günlerde askısız sütyenleriniz de olmalıdır. Askısız sütyenler günlük yaşamda da çok rahat kullanılabilir.

Askısız Sütyenler

Siyah double dolgulu ve ekstra destekli straplez sütyen modellerimiz, göğüslerinizi oldukça diri ve dolgun gösterecektir. Göğüs dekolteli bir bluz giydiğinizde, çok hoş görünebilirsiniz. Siyah straplez sütyen modellerimiz arasında kenarları sade işlemeli bir sütyen modelimiz de vardır. Bu modelimiz çok şık ve sadedir.

Transparan bir elbise ya da gömlek giymek istediğinizde ise, ten rengi ve destekli silikon sütyen modelimiz ihtiyacınız olan üründür. Bu ürünün sırt kısmı da yoktur. Silikon sütyen sadece göğüslerinize yapışarak kapatır. Çok rahattır.

Renkli modellerimiz arasında kırmızı renkli ve dantelli çok şık bir straplez sütyen modelimiz bulunmaktadır. Ayrıca lacivert dantelli destekli straplez modelimiz de çok popülerdir ve herkesin seveceği şekilde tasarlanmıştır.

Askısız Sütyen Modelleri

En fazla modelimizin bulunduğu askısız sütyen kategorisi ise beyaz renktedir. Destekli ve desteksiz beyaz sütyenlerimiz vardır. Bunların haricinde pedli, toparlayıcı straplez sütyen modelimiz ve dantel detaylı büstiyer şeklinde straplez beyaz sütyenimiz mevcuttur. Dolgulu, şeffaf dolgulu, dolgusuz ve sırtsız sütyenlerimizi de inceleyebilirsiniz. Beyaz istemezseniz ten rengi sütyenlerimiz de mevcuttur.

Askısız Sütyen Fiyatları

İç çamaşırı alışverişlerinizi son derece güvenilir bir adresten yapmak istiyorsanız firmamızın web sitesini kesinlikle ziyaret etmelisiniz. En kaliteli, uzun ömürlü, rahat, çeşitli ve güzel iç çamaşırlarımız sizleri bekliyor. Askısız sütyen kategorimizde istediğiniz rengi ve sütyen modelini bulabileceksiniz.

Ürünlerimiz her zaman size en hızlı şekilde ve özel paket yapılarak tarafınıza gönderilir. Çoğu ürünümüzde ciddi indirimler uygulanır. Hem günlük yaşantınızda, hem de özel günlerinizde iç çamaşırı sorunları yaşamamak için firmamızın ürünlerini tercih edin. Tamamen kendi bedeninize uygun, hoş, rahat ve hafif sütyen modellerimizi çok seveceksiniz. Siz de hemen sayfamıza gelip dilediğiniz gibi alışveriş yapabilirsiniz.