Gösterilen sonuç sayısı: 5

Bikini Üstleri

Yaz aylarının gelmesi ve havaların ısınması ile beraber; plajların, denizin ve tatillerin vazgeçilmez parçası olan bikini üst modelleri pek çok kişi tarafından sıklıkla tercih ediliyor. Plaj giyimlerinde özellikle kadınlar adına giyilecek olan parçalar oldukça büyük önem tarz ediyor. En çok sevilen bikini üstü modellerimizi sizlerin beğenisine sunuyoruz. Ekonomik bir şekilde rahatça satın alabileceğiniz bikini üstü ürünlerimiz de, hem kalitesi hem yapısı ile beraber pek çok kadının da beğenisini hızlıca kazanmıştır. Kadınlar için oldukça özgün, farklı tasarımlar ile ve şık bikini üstlerine kolayca ulaşabilirsiniz.

Bikini Üstü

Bikini üst ürünleri, plaj modası son derece yakın bir markajdan takip edilip üretimleri yapılan bikini üstlerinden oluşmaktadır. En şık bikini altı modellerini arayan kadınlar için pek çok alternatif de yer alır. Sitemizde bulunmakta olan bütün ürünlerde olduğu gibi, bikini üstü modellerimiz de uzun süreli şekilde kullanıma olanak tanıyan ürünlerdir.

Bikini Üstü Modelleri

Plaj giyim modellerinde, bikini üstü önem arz ediyor. Her renkte ya da modelde üretilmekte olan bikini üst modellerinde; özel tasarım bikini üst modelleri ve renkli bikini üstleri gibi oldukça ön plana çıkmaktadır. Siz de plaj giyim ürünleri tercih ederken; sitemiz aracılığıyla hızlı ve rahat bir alışveriş yapıp plaj modasına sizler de uyum sağlayabilirsiniz. Sitede bulunan ürünler her zaman, her bütçeye uygun fiyatlandırma yapılıp siz müşterilerimizin beğenisine sunulur.

Bikini Üstü Fiyatları

Efantazi bünyesinde, her bütçe için oldukça uygun ve şık bikini üstleri satışa sunulmaktadır. Bütün siparişleriniz, orijinal ambalajında fatura fotokopisi ile birlikte sipariş notunda yer almakta olan adrese paket içeriği dışından hiçbir şekilde anlaşılamayacak, kargo ambalajları içerisine bir ambalaj daha uygulanıp paketlenmektedir.

Kargo paketinin dışında yer almakta olan firma ismi, logo gibi bir bilgi ya da paket içeriği hakkında bir başka kişiye fikir verecek olan hiçbir belirti de yer almamaktadır. Özet olarak siparişiniz herhangi bir şahıstan gelen oldukça sıradan bir kargo görüntüsüyle tarafınıza ulaşacak. Bu önlemlerimiz bütün siparişlerdeki bütün gönderilerimizde aynı standart biçimde uygulanır.