28 sonuçtan 1-20 arası gösteriliyor

Liseli Kostümü

İlişki yaşanılan her gece renk katmak için tasarlanan liseli kostümü, birçok çift tarafından itina ile tercih ediliyor. Liseli kostümüne ilgi duyan erkek bireyler, kadın partnerlerinde liseli kostümünün olmasına son derece önem gösteriyor. Liseli kostüm ürünleri, kendi içinde çok fazla çeşide sahip bir giyim ürünüdür.

Çeşit çeşit liseli kostümü bulunuyor ve bu kostümler sayesinde geceler, daha ateşli ve sıcak geçiyor. Gecelerin daha anlamlı ve unutulmaz olmasını sağlayan liseli kostümü, transparan seçenekleri ile de ön plana çıkıyor. Transparan seçenekleri ile de tüm alıcılarının ilgisini toplayan liseli kostümü, çok farklı modeller ile alıcılarının karşısına çıkıyor.

Liseli Kostümü Ürünleri

Liseli kostüm, gecelerini daha anlamlı ve unutulmaz kılmak isteyen çiftler tarafından sıklıkla aranılan bir giyim ürünüdür. Kadınların daha cazibeli olmasını sağlayan ve erkeklerin gözünü alan bir görüntüsü bulunan liseli kostümünü, sitemiz üzerinde birçok çeşidi vardır. Fantazi kostüm bölümünde yer alan liseli kostümü, alıcılarına birçok seçenek sunuyor.

Sitemiz üzerinde yer alan liseli kostüm ürünleri şu şekildedir;

  • Kravat ve askılı mini liseli kostümü.
  • Siyah dantelli liseli kız kostümü.
  • Liseli kolej kostümü.
  • Jartiyerli liseli kız kostümü.
  • Göğsü açık liseli kostümü.
  • Beyaz ekoseli liseli kız kostümü.

Sitemizde yer alan liseli kostümü seçenekleri bu şekildedir. Bazı ürünlerin yanında çorap hediyesi de olmaktadır.

Liseli Kostümü Modelleri

Liseli kostüm modellerinde genel olarak ‘Askılı ve Mini Fantazi Liseli Kostümü’ ön planda olmaktadır. Ancak kolej konsepti de birçok kişi tarafından itina ile tercih ediliyor.

Jartiyerli model tercih etmek isteyen kişiler için site üzerinde modellere yer verilmiştir. Ayrıca büyük beden model seçeneğimizde mevcuttur.

Ürünler oldukça kaliteli bir yapıdadır ve uzun süreli olarak kullanılmaktadır. Ayrıca pamuklanma ya da renginde solma gibi olumsuz durumlar görülmez.

Liseli Kostümü Fiyatları

Sitemiz üzerinde yer alan liseli kostüm fiyatları son derece uygun fiyatlı olmasından dolayı her zaman ön plana çıkmıştır. Gerek ekonomik durumu gerekse kaliteli yapısı sayesinde tüm alıcılarının beğenisini kazanmıştır. Sizlerde liseli kostüm alışverişlerinizi site üzerinden yaparak, son derece kaliteli ürünleri uygun fiyatlı olarak elde edebilirsiniz.