55 sonuçtan 1-20 arası gösteriliyor

Halka ve Zincir Detaylı Seksi Choker – APFT407

284.98
Kırmızı
Siyah

Halka Detaylı Geniş Şerit Şık Deri Choker Tasma – APFT663

133.78
Kırmızı
Siyah

Deri ve Zincir Detaylı Tasma – APFT282

248.98
Kırmızı
Siyah

Halkalı Deri Tasma – APFT306

187.06
Kırmızı
Siyah

Boyundan Boncuklu Choker

228.82
Beyaz
Kırmızı
Siyah

Halka Detaylı Deri Choker, Deri Tasma, Halkalı Tasma – APFT971

152.50
Kırmızı
Siyah

Zincirli Choker Tasma Deri Harness – APFT774

133.78
Kırmızı
Siyah

Zincirli Deri Choker, Şık Deri Tasma – APFT629

115.06
Kırmızı
Siyah

Zincirli Deri Tasma – APFT323

187.06
Kırmızı
Siyah

Zincirli Fantezi Tasma – APFT246

187.06
Kırmızı
Siyah

Zincirli Tasma – Bdsm Deri Tasma – APFT246

187.06
Kırmızı
Siyah

Halka Detaylı Şık Deri Choker – APFT35

171.22
Kırmızı
Siyah

Fantazi Aksesuar Zincirli Tasma – APFT248

187.06
Kırmızı
Siyah

Halka ve Zincir Detaylı Şık Choker – APFT858

171.22
Siyah

Şeffaf Choker – APFT446

248.98

Deri Tasma Kolye – APFT35

171.22
Kırmızı
Siyah

Çivi ve Zincir Detaylı Şık Anne – Kedi Choker Set – APFT1042

418.90
Kırmızı
Siyah

Çivili Choker, Deri Çivili Tasma – APFT993

284.98
Kırmızı
Siyah

Çivi Detaylı Deri Choker, Çivili ve Zincirli Tasma – APFT975

342.58
Kırmızı
Siyah

Harness Choker Modelleri – İnci Choker, Taşlı Choker, Deri Choker, Zincir Choker ve Harness Choker Modelleri ve Fiyatları

Günümüz modern modasında, eskiden eyerli, günlük hayata ne olursa olsun uyum sağlamak için tasarlanan bir yüzük ya da kolye takmak için çok daha fazlası gereklidir. Son geçenlerde, harness choker modelleri, kadınların en popüler aksesuarları arasında yer almaktadır.

İnci choker, taşlı choker, deri choker, zincir choker ve harness choker, bu popüler olan choker modelleri arasındandır. harness choker kategori, genel olarak bu choker modellerinin özellikleri, yapıları ve stil yönünden neler sunduğunu özetleyerek bu alanda ekstra bilgi sunmayı amaçlamaktadır.

İnci Choker Modelleri ve Fiyatları

İnci choker, çoğu uluslararası moda mağazasında bulabileceğiniz en gösterişli ve lüks seksi choker modellerinden biridir. Metalden yapılmış zarif bir kolye modelleri, alternatif gümüş, altın veya kobalt tonlarındaki incilerle doldurulmuştur.

Ayrıca, açık renk veya gösterişli desenlerden oluşan modellerimizden de seçim yapabilirsiniz. İnci chokerler, kalitelerine ve türlerine göre farklı fiyatlar aralığına sahiptir.

İnci chokerleri, klasik tarzınızdan dışaarı çıkıp, modern moda olarak, davet veya partiye kadar tüm özel gecelerinize ideal bir eşleştirme olarak uygun hale getirebilirsiniz.

Taşlı Choker Modelleri

Taşlı choker, taşların göze çarpmasından hoşlanan bayanlar için en çekici seçeneklerden biridir. Çoğu zaman boncuklar, yakutlar, zümrütler veya kristallerden oluşur.

Elli yedi yaşında yaşayan moda tasarımcısı yaşayan Karl Lagerfeld, bu tür chokers için “Özellikle zümrütler, bir kadının çok başka bir bakış açısına sahip olduğunu gösterir” diyor.

Taşlı chokerler, genellikle gümüş veya doğal taşın üstünde özel bir geceyi daha da özel olarak yapmak için tasarlanmıştır. Fiyatları, türlerine ve kalitesine göre değişim göstermektedir.

Deri Choker Modelleri ve Fiyatları

Deri chokerler, en çok aranan ve en çok tercih edilen choker modellerinden biridir. Gothic tarzı ile sıradışı görünmek, kışkırtıcı ve seksi bir hale bürünmek için birebir harness modelidir. Deri choker modelleri, gerçekten harika görünüyor.

Çoğu moda dergilerinde ve moda sitesinde hakkında bir çok şey okuyabilirsiniz. Deri chokerler büyük metal süslemelere sahiptir. Üzerindeki metal aksesuarlar, zincirler, seksi tasarımlarına kışkırtıcılık eklemek için farklı metal tonlarında mat veya parlak bitki desenler kullanılır.

Deri chokers fiyatları aralığı, türlerine ve kalitesine göre değişir.

Zincir Choker Modelleri

Zincir chokerler modanın uzun süre favorileri arasında olmuştur; son zamanlarda modanın gelişmesiyle birliktte tarzları biraz değişmiştir.

Şimdilerde, daha iddialı zincir desenlerine sahip gothic desenlerin populer olduğu görülmektedir. Tasarımları, bilezikleri ve ayarı, tüm malzemelerin yüksek kaliteli malzemelerden yapılmıştır.

Harness Choker Modelleri ve Fiyatları

Harness choker, son zamanlarda, yanınıza ekstra iddia, kendinizi rahatlıkla öne çıkarmak ve klasik kolyelerin ana akımının dışına çıkarmak için üretilmiş bir üründür.

Çoğunlukla kayış, deri ya da doğal taşlardan yapılmıştır. Genellikle Askalef türü olarak tanımlanan kabarcıklar halindeki barok kalıp desenleri, yüksek kolaylık nedeniyle göz alıcı ve çekici durumdadır.

Harness choker arasında, metalden yapılmış zarif kolye ayarlarından zımbalıya kadar çeşitlilik bulunmaktadır.