561 sonuçtan 1-20 arası gösteriliyor

Efantazi Terry Pau TP101078 Fırfırlı Mini Elbise

539.80
Beyaz
Fuşya
Kırmızı
MAVİ
SİYAH

Merry See Siyah Mini Elbise MS2944

314.80
Siyah

Efantazi Saten Salaş Mini Elbise Pembe MS2322-Pembe

166.65
Pembe

Efantazi Dekolteli Elbise

579.80
Fuşya
GOLD
GÜMÜŞ
Kırmızı
SİYAH

Efantazi Terry Pau TP100962 Fantezi Gece Elbisesi

439.80
Beyaz
Kırmızı
MAVİ
SİYAH

Efantazi Terry Pau TP100711 Fantazi Lame Mini Elbise

479.80
Fuşya
GOLD
GÜMÜŞ
Kırmızı
SİYAH

Efantazi Terry Pau TP101100 Seksi Elbise

719.80
Beyaz
SİYAH

Efantazi Terry Pau TP060778 Parlak Görünümlü Askılı Mini Elbise

439.80
Fuşya
GOLD
GÜMÜŞ
Kırmızı
SİYAH

Efantazi Terry Pau TP101216 Strech Elbise

579.80
Beyaz
SİYAH

Efantazi Terry Pau TP060930 Mini Elbise

439.80
Fuşya
GOLD
GRİ
Kırmızı
SİYAH

Efantazi Terry Pau TP101080 Sırt Dekolteli Dökümlü Mini Elbise

479.80
Beyaz
Fuşya
Kırmızı
MAVİ
SİYAH

Efantazi Sırt Dekolteli Mavi Mini Elbise

439.80
MAVİ

Efantazi Parlak Mini Elbise

419.80
ALTIN
Fuşya
GÜMÜŞ
Kırmızı
SİYAH

Fantazi Seksi Elbiseler

Partnerinizle ya da eşinizle olan özel yaşantınızda, karşılıklı etkileşimi artırmak adına çeşitli fantazi giyim ürünleri kullanılır. Bunlar içerisinde partneri etkilemek için oldukça önemli bir rol oynayan fantazi seksi elbise, çeşitli modelleri ve tarzları ile yer alır.

Fantazi Mini Seksi Elbiseler

Fantazi elbise, eşi ve partneri ile olan ilişkisinde, aralarındaki çekim gücünü güçlendirmek adına kullanılır. Fantazi seksi elbise, kadınların kadınsı yanlarını daha da ön plana çıkarmak için tercih edindikleri bir fantazi giyim koleksiyonudur. Fantazi seksi elbiseler, özel günlere ve birlikteliklere uygun şekilde tasarlanır. Burada kumaş yapısına, minimal detaylara ya da kişinin kendi tarzına uygun birçok model bulunur.

Fantazi Seksi Elbise Modelleri

Fantazi seksi elbiseler, yapısı bakımından birçok modele ayrılır. Burada yırtmaçlı, dantelli, ipli, jartiyerli birçok elbise kişilerin tercihlerine sunulmuştur. Oldukça şık ve gösterişli elbiseleri sevenler için taş detaylı ve ip detaylı olanlar ön plana çıkar. Ancak sadece karşıdaki kişiyi etkilemek adına yer edinen giysilerde, minimal detaylarla tasarlanmış şekilde yer alır. Aynı zamanda renk açısı bakımından da birçok alternatif bulunur. Fantazi seksi elbiseler, kumaş yapısına göre deri, saten, tüylü ya da tüllü şekildedir. Burada partnerinizle ya da eşinizle olan özel yaşantınızda, onu etkilemek adına en doğru seçimi yapmanız için oldukça uygun fiyatlarla efantazi.com’da fantazi iç giyim koleksiyonumuzda her tarza uyumlu şekilde yer alır.

Fantazi Seksi Elbise Fiyatları

Özel alanlarda ya da özel günlerde, karşıdaki kişi ile olan etkileşimi açıdan etkilemek adına, fantazi seksi elbiseler kullanılır. Elbiseler bilinen günlük elbiselere göre daha gösterişli ve özel bölgelerin daha ön planda olacağı şekilde tasarlanmıştır. Site içerisinde yer edilen elbiseler, her bedene uygun olarak bulunur. Fantazi seksi elbiseler genel olarak oldukça pahalıdır. Fakat sitede yer edilen ürünler, kalitesi ile uygun fiyatlı olarak sizlere sunulmuştur. Ürünlerin kumaş yapıları belirli bir kullanımdan sonra kesinlikle kişinin cildine zarar vermez. Aynı zamanda ciltte tahriş, kızarıklık gibi durumlarda görülmez. Uzun süreli kullanımda rahatlıkla tercih edebileceğiniz ürünler, ekonomik fiyatlarla yer alır. Her bütçeye uygun şekilde bulunan ürünlerden sizde tercihinize göre bir seçim yapabilirsiniz.