23 sonuçtan 1-20 arası gösteriliyor

Bikini Altları

Yaz aylarının gelmesiyle beraber; plajların ve denizin vazgeçilmez parçası olan bikini altları sıklıkla tercih ediliyor. Plaj giyim özellikle kadınlar için oldukça büyük bir önem tarz ediyor. En sevilen bikini alt modellerimizi sizler için satışa sunuyoruz. Ekonomik bir biçimde satın alabileceğiniz ürünlerimiz, hem kalitesi hem de yapısıyla pek çok kişinin beğenisini hızlılıkla kazanmıştır. Kadınlar için farklı tasarımlarda ve oldukça şık bikini altlarına ulaşabilirsiniz.

Şık Bikini Altları

Bikini alt ürünleri, plaj modası son derece yakın bir biçimde takip edilerek üretimleri yapılan bikini altlarından oluşmaktadır. En şık ve özgün bikini altı modeli arayan kişiler için pek çok alternatif yer almaktadır. Sitemizde yer alan bütün ürünlerde olduğu gibi, bikini altı modellerimiz de uzun süreli kullanıma olanak sağlayan ürünlerdir.

Bikini Altı Modelleri

Plaj giyim modellerinde, bikini altı büyük önem arz ediyor. Her renkte ve modelde üretilmekte olan bikini alt modellerinde; özel tasarım olanlar, yüksek bel bikini altları, etekli bikini altları oldukça ön plana çıkıyor. Sizler de tercihen, plaj giyim ürünleri için; siteden hızlı, güvenilir ve rahat bir alışveriş yaparak plaj modasına hızlıca uyum sağlayabilirsiniz. Efantazi.com’da yer alan ürünler her daim, her bütçeye uygun bir fiyatlandırma yapılarak siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunulmaktadır.

Bikini Altı Fiyatları

Efantazi bünyesinde, her bütçeye uygun ve bir o kadar da şık bikini altları satışa sunuluyor. Tüm siparişleriniz, orijinal ambalajda fatura fotokopisi ile beraber belirteceğiniz adrese paket içeriği dışından anlaşılamayacak biçimde, kargo ambalajı içerisine aynı zamanda da bir ambalaj daha uygulanıp paketlenir.

Paketle beraber gönderimi yasal zorunluluk olan fatura, metin kısmı iç tarafta kalacak biçimde katlanıp kargo ambalajının cebine konuyor ve üzerine açılamayacak şekilde bütün cebi kaplayan sticker barkod yapıştırılıyor. Gönderici olarak şahıs ismiyle gönderiliyor. Kargo paketinin dışında bulunan firma ismi, logo vs. gibi herhangi bir bilgi ya da paket içeriği hakkında fikir veren hiçbir belirti yer almıyor. Özet olarak sipariş herhangi bir şahıstan gelen sıradan kargo görüntüsüyle sizlere ulaşacaktır. Bu önlemler bütün gönderilerimize standart şekilde uygulanmaktadır.