105 sonuçtan 1-20 arası gösteriliyor

Efantazi Siyah Dantel Sütyen Külot Takım MS4334

277.76
Siyah

Efantazi Sütyen Külot Takım Kırmızı MS3232-Kırmızı

185.17
Kırmızı

Efantazi Beyaz Dantel Sütyen MS4306

111.09
Beyaz

Efantazi Beyaz Dantel Sütyen Külot Takım MS4320

222.20
Beyaz

Merry See Bordo Dantel Sütyen Külot Takım MS3225

314.80
Bordo

Efantazi Bella Notte Kare Desenli Sütyen Külot Takım 16020

164.85
ÇOK RENKLİ

Fantazi Sütyenler

Fantazi sütyen ürünleri kıyafetlerde sıklıkla karşılaşılan modellerden birisidir. Bunlar fantazi amacı ile kullanılır ve kadınların ilk sıralardaki tercihlerinden birisidir hiç şüphesiz. Bu tür kıyafetlerin kadınların hayatındaki rolü çok büyüktür ve çok işlevlidir denebilir.

Sütyen modellerinde pek çok ürüne rastlanılır bunlar çeşit çeşit ve renk renktir. Dolayısı ile kişilerin tercih seçenekleri çok fazladır. Böylece ürünlerde de bir artış olur ve talebe göre artar.

Fantazi Sütyen Ürünleri

Kadınların hayatında çok başka bir yere sahip olan fantazi sütyen veya genellikle sütyen ürünleri, değişiklik gösterebilir ve son derece rahat olması ile bilinir. Hemen hepimizin tercih etmekte bir zarar görmediği bu tür ürünlerin pek çok faydası da vardır. Bu tür fantazi giyim ürünleri kullanmak kendimizi özgüvenli hissetmemizi sağlar ve ilişkilerimizi kuvvetlendirir. Partnerimizle olan ilişkimizde daha açık ve sözlü olarak da kendimizi daha iyi ifade etmemizi sağlayabilir. Bu açıdan oldukça kullanılabilirdir. Elbette bir diğer önemli özelliği de yıkamasının çok rahat olması ve ürün kalitesi dolayısı ile bir sorun yaratmamasıdır.

Fantazi Sütyen Modelleri

Fantazi sütyen modellerinde, fantazi iç giyim koleksiyonumuzda tercih edilebilecek pek çok çeşit vardır. Bu çeşitler her gün farklı farklı giyilmeyi sağlayabilir ve bu açıdan da oldukça avantajlıdır.

Ne gibi modellerden bahsedildiğine dair örnek vermemiz gerekecekse şöyle belirtebiliriz;

  • Nurteks Destekli Sütyen
  • Moonlight Desteksiz Sütyen Takım
  • Nbb Ekru Renk Bralet Sütyen
  • Nbb Push-Up Straplez Çiçekli Sütyen Takımı
  • Nbb Dantelli Siyah Bralet Sütyen gibi örnekler verilebilir.

Takım olarak da satılabilen bu sütyenlerin kullanım sıklığı bir hayli fazladır.

Fantazi Sütyen Fiyatları

Fantazi sütyen fiyatlarında dengelenen bir fiyat aralığı mevcuttur. Bu fiyat aralığı kullanıcıları mağdur etmeyecek şekildedir denilebilir. Bütçe sınırını aşmayacak kadar uygun bir fiyattan bahsedilebilen bu tür iç giyimlerde diğerlerinden farklı olduğu da söylenebilir. Çünkü yaşanabilecek mağduriyetlerin önüne geçilmesi amaçlandığından herhangi bir sıkıntı yaşanmaz ve kullanıcı bu durumda kesinlikle mağdur olmaz. Aksine aldığı üründen memnun olup kalite konusunda emin olacak ve yakınındakilere önerecektir. Çoğunlukla kararsızlık yaşadığımız bu durumlarda aldığımız üründen emin olmalıyız.