Gösterilen sonuç sayısı: 2

Desteksiz Sütyen

Kadınlar için doğru iç çamaşırını seçmek kadar, rahat iç çamaşırı seçmek de önemlidir. Doğru sütyen seçmek için bedeninizi ve cup ölçünüzü doğru bilmelisiniz. Bunları doğru bir şekilde öğrendikten sonra, destekli, desteksiz, bralet ya da askısız sütyen modellerine bakmalısınız. Destekli sütyenler özel günlerde kıyafetlerin daha şık görünmesi için tercih edilir. Destekli sütyen modellerini genelde küçük göğüslü kadınlar tercih eder. Fakat desteksiz sütyen modelleri her zaman daha rahattır. Desteksiz sütyenler sizi sıkmaz ve rahatsız etmez.

Desteksiz Sütyenler

En güzel ve rahat desteksiz sütyenler için bizim firmamızı ziyaret etmelisiniz. Her renkten sütyen bulabilirsiniz. Her bedene göre sütyen modelimiz mevcuttur. Beyaz desteksiz sütyenlerimiz arasında balenli toparlayıcı, büyük beden sütyen, dolgusuz, dantelli ve büstiyer sütyen modelleri vardır. Bunların haricinde beyaz düz desteksiz sütyen modellerimiz mevcuttur. Dilerseniz yarım atlet şeklinde ya da bralet şeklindeki beyaz sütyen modellerimizi de inceleyebilirsiniz.

Desteksiz Sütyen Modelleri

Siyah sütyenler de günlük kullanım için oldukça uygundur ve çoğu kıyafetinize uyum sağlar. En kullanışlı olan modellerimiz ise, siyah basic desteksiz sütyen modellerimizdir. Bazıları düz kesimdir bazıları su damlası şeklindedir. Buna zevkinize göre karar verebilirsiniz. Desteksiz sütyenlerimiz haricinde siyah dolgusuz sütyenlerimiz de çok revaçtadır. Siyah toparlayıcı balenli sütyen modellerimiz, dantelli ve şık sütyen modellerimiz de oldukça rahat, ekonomik ve kullanışlıdır.

Siyahın haricinde ise inci rengi tonlarında protez sütyen ve minimizer sütyen modellerimiz mevcuttur. En kaliteli desteksiz sütyenler için siz de firmamızı ziyaret edin. Günlük hayat için adeta birer kurtarıcı olan desteksiz sütyenler ile siz de konforu tadın.

Desteksiz Sütyen Fiyatları

Ten rengi desteksiz sütyenlerimiz, toparlayıcı sporcu sütyenlerimiz, askısız, sırtsız ve desteksiz sütyen modellerimiz, düz renk sütyenlerimiz, renkli, dantelli bralet modellerimiz ile aradığınız tüm çeşitler bizde. Ekonomik, kaliteli, şık, kullanışlı, rahat ve her beden için uygun olan modelimizin mevcut olduğu firmamızı mutlaka ziyaret etmelisiniz. Modellerimiz oldukça rahattır, esnektir ve sizi sıkmaz. Fiyata göre performansları oldukça yüksek olan sütyen modellerimizi mutlaka denemelisiniz.