Gösterilen sonuç sayısı: 5

Yılbaşı Kostümleri

Yılbaşı yaklaştığı zaman kostüm arayışları söz konusu olmaktadır. Üretilen farklı kostümler oldukça ilgi çekici bir hale gelmektedir. Şapkalı kostümlerden dantelli kostümlere kadar farklı modeller söz konusu olmaktadır.

Yılbaşı Kostümü Ürünleri

Yeni yıl yaklaştıkça insanlar farklı giyim arayışına girmektedir. Yılbaşı kostümleri bu noktada sık tercih edilen ürün kategorisine girmektedir. Bu kategori içinde birçok ürün çeşidini barındırmaktadır. Her zevke uygun modeller bulmak söz konusu olmaktadır. Kadife kumaştan üretilmiş şapkalı ürünlerden dantelli kostümlere kadar farklı ürün çeşitlerini sitede bulabilirsiniz.

Yılbaşı Kostümü Modelleri

Site her ürün kategorisinde olduğu gibi yılbaşı ürünlerinde de farklı modelleri sunmaktadır. Yılbaşı kostüm modellerinden bazıları şunlardır;

  • Merry See şapkalı kadife kostüm
  • Efantazi Kırmızı Yılbaşı Kostümü ​​​​​
  • Efantazi Jartiyerli Şapkalı Yılbaşı Kostümü
  • Efantazi şapkalı yılbaşı gecelik kostümü

Bu ve buna benzer yılbaşı kostümü modellerini sizin için hazırlayan site çeşitlerini arttırmaya devam etmektedir. Ürünlerin yanında çeşitli küçük hediyeler göndermeyi de ihmal etmemektedir. Her yılbaşı kostümü modeli kendi içinde farklı beden aralıklarına sahiptir. Bununla birlikte modelin üzerindeki ürünün bedeni de siteye konulmuştur.

Ürünü üzerinde taşıyan modelin ölçülerini de ayrıca vererek size kolaylık sağlayan site kendini geliştirmeye devam etmektedir. Almış olduğunuz yılbaşı kostümü özel olarak ambalajlanıp kargoya verilmektedir. Fatura da aynı şekilde ayarlanıp ürün ile birlikte size gönderilir.

Yılbaşı Kostümü Fiyatları

Site fiyat konusunda da müşterilerine uygun hizmet sunmaktadır. Yılbaşı kostümü kategorisinde belirli oranlarda indirimler söz konusu olmaktadır. Yılbaşı kostümleri eFantazi sitesinde ortalama 70 ile 100 TL arasında değişiklik göstermektedir. Almış olduğunuz ürünlerde kredi kartı ile ödeme seçeneğini kullandığınızda 100 TL üzeri alımlarınızda kargo ücretsiz hale gelmektedir.

Ürünler %100 orjinal olup gizli paketleme ile alıcıya gönderilmektedir. Kategorideki tüm ürünlerin yanında hediye olarak standart jartiyer çorabı gönderilmektedir. Ürün kalitesi ve müşteri memnuniyeti ön planda tutulmaktadır. Sipariş yoğunluğuna bağlı olarak kargonuz 2-3 gün içerisinde kargoya verilmektedir. Hızlı teslimat imkanına da sahipsiniz. Orjinal paketle gönderilen ürün dışarıdan anlaşılmayacak şekilde ambalajlanmaktadır. Site ürün kalitesine verdiği önemi ürünün görünüş estetiğine de vermiştir.