41 sonuçtan 1-20 arası gösteriliyor

Efantazi Kısa Saten Gecelik Lacivert MS2348-Lacivert

185.17
Lacivert

Efantazi Kısa Saten Gecelik Kırmızı MS2348-Kırmızı

185.17
Kırmızı

Merry See Kısa Saten Gecelik Pembe MS2346-Pembe

185.17
Pembe

Efantazi Siyah Saten Gecelik MS2307

185.17
Siyah

Efantazi Mint Yeşili Saten Gecelik Sabahlık MS2305

259.24
Yeşil

Efantazi Kırmızı Saten Gecelik MS2316

166.65
Kırmızı

Merry See Kısa Saten Gecelik Gri MS2346-Gri

222.20
Gri

Fantazi Gecelik

Gecelikler, genel olarak kadınların gece kıyafetleri içerisinde yer alan, vazgeçilmez parçalarıdır. Gecelikler özellikle kadınsı yanlarını ön plana çıkarmak isteyenlerin tercihidir. Gecelik ürünler içerisinde yer edinen kıyafetler, şık olduğu kadar oldukça da cesurdur. Sadelikten yana bir tercih yapabildiğiniz gibi aynı zamanda iddialı gecelik modellerine de site içerisinde yer verilmiştir.

Fantazi Gecelik Ürünleri

Kadın giyim kategorisi içerisinde yer edinen gecelikler, her sezon farklı trend parçalarla kişilerin karşısına çıkmaktadır. Burada bulunan parçalar her tarza uygun olduğu gibi aynı zamanda her bedene de uyumludur. Kişilerin günlük yaşamından çok gece tercih ettiği seçimler, iddialı parçalarla yer aldığı gibi oldukça minimal detaylarla hareketlilik kazandırılmış şekliyle de yer alır.

Fantazi Gecelik Modelleri

Kadın giyim içerisinde bulunan gecelik modelleri, site içerisinde oldukça alternatif modelleri ile yer edinir. Burada bulunan modeller her karaktere ve her tarza göre birçok seçenekle bulunur. Bunlar;
saten,
· Tül detaylı modeller,
· Uzun sabahlık olarak da kullanılabilecek gecelik takımları,
· Özel bölgelerin ön planda olduğu fantezi gecelik modelleri,
· Dantel detaylara önem verilmiş gecelikler,
· Dekolteli bölgelerin ön planda olduğu gecelikler,
· Dantelli ya da tül detaylı ürünler ve bununla birlikte birbirinden farklı renk seçenekleri ile bulunan klasik parçalar yer edinir.
Site içerisinde bulunan gecelik modelleri, kumaş yapıları bakımından oldukça kalitelidir. Uzun süreli olarak rahatlıkla kullanabilirsiniz. Saten, kadife, pamuksu ya da oldukça farklı kumaş yapılarıyla birden fazla gecelik bulunur. Ürünler, yıkanmaya ya da uzun süreli kullanıma dayanıklıdır. Bu sebeple tercih ettiğiniz takdirde güvenilir bir şekilde kullanabilirsiniz. Detay ve tasarım olarak farklı hareketlilikler kazandırılmış parçalar, oldukça cesur ve iddialı giyinmeyi sevenlerin de tercihinde olmaktadır.

Fantazi Gecelik Fiyatları

Gecelik modelleri, kalitesi ile orantılı bir şekilde fiyatlandırılmıştır. Ürünler her bütçeye uygundur. Dilediğiniz gibi tercih yapıp, site üzerinden online bir şekilde satın alabilirsiniz. Gecelik modelleri, indirimli ve oldukça avantajlı fiyatlarıyla da yer alır. Burada bulunan ürünler cilt dostudur. Belirli bir kullanımdan sonra ciltte tahriş, kızarıklık ya da buna benzer durumların yaşanılması kesinlikle mümkün değildir. Dilediğiniz gibi seçiminizi yapıp, sizde sahip olabilirsiniz.