Gösterilen sonuç sayısı: 15

Angelsin Özel Kumaş Mayo Siyah MS4294-Siyah

611.09
Siyah

Angelsin Özel Kumaş Mayo Lacivert MS4294-Lacivert

611.09
Lacivert

Angelsin Siyah Beyaz Mayo MS41111

648.13
Çok Renkli

Angelsin Birleşik Şortlu Etekli Mayo MS41923

833.31
Çok Renkli

Angelsin Mavi Dantel İşlemeli Mayo MS4221

499.98
Mavi

Angelsin Desenli Mayo MS4588

611.09
Çok Renkli

Angelsin Özel Kumaş Mayo Sarı MS4294-Sarı

611.09
Sarı

Angelsin Dantel İşlemeli Mayo Siyah MS42881-Siyah

740.72
Siyah

Angelsin Siyah İncelten Etkili Mayo MS4234

333.31
Siyah

Angelsin Yeşil Dantel İşlemeli Mayo MS4220

499.98
Yeşil

Angelsin Dantel İşlemeli Mayo Lacivert MS42881-Lacivert

740.72
Lacivert

Angelsin Dantel İşlemeli Siyah Beyaz Mayo MS4219

499.98
Çok Renkli

Mayolar

Yaz aylarının gelmesi ile birlikte, plajların tadını çıkartmak isteyen birçok kişi bulunur. Burada rahat ve kendini özgür hissetmek isteyenler için birbirinden farklı alternatif seçenekler yer alır. Bikini ya da mayo trendleri, günümüzde çoğunluğun kendi tarzına uygun şekillerde seçim yapması adına, oldukça farklı tasarımlarla oluşturulur.

Mayo Çeşitleri

Her yaz, yaz sezonunun gelmesiyle mayo alışverişi dikkatli bir şekilde gerçekleşir. Burada yapılan alışverişte birbirinden farklı alternatif seçenekler, kişilerin kullanımına sunulur. Farklı modeller bulunduğu gibi aynı zamanda her bedene uygun tarzlarda site içerisinde yer edinir. Rahat, özgür ve plaj da kendisini sıkmayan, daraltmayan ürünlerden yana bir tercih yapmak isteyenler için site içerisinde bulunan parçalar, istenilen kalitede satışa sunulmuştur.

Mayo Modelleri

Mayo modellerinde;
· Kadife mayolar,
· Fırfır modeller,
· Bağcıklı çeşitler,
· Çeşitli sportif ürünler,
· Detaylarla şıklık kazanılan parçalar yer alır.
Site içerisinde bulunan mayo modelleri;
· Kadınların, kadınsı yanlarını ön plana çıkartırken, özel bölgelerine de oldukça minimal detaylarla hareketlilik kazandırılmıştır.
· Çapraz bağlar, mayo modellerinde göğüs bölgelerde bulunan bir tasarımdır. Marjinal kıyafetleri ile dikkat çekmeyi sevenlerin tercihinde olan bir üründür.
· Derin dekoltelerin ön planda olduğu ve çoğunlukla v-yaka denilen mayolarda kullanılır. Her yaz, modasını kaybetmeyen derin dekolte aynı zamanda detay sevenler için de tercih edilir.
· Yaz modasında çoğunluğun tercihinde olmayan, ancak kullanıldığı alanda şıklık kazandıran kadife modası, birbirinden ünlü markanın da tercihinde olmaktadır. Mayo modellerinde de yer verilen kadife, yumuşak görünümüyle site içerisindeki modeller arasında da bulunur.
Genel olarak gençlerin tercihinde olan fırfır detaylar ise yine yaz sezonunda, yaz podyumlarının trend ürünü olarak yerini koruyor. Tercihen sitede yer verilen mayo modelleri arasından siz de kendi tarzınıza uygun bir seçim yapabilirsiniz.

Mayo Fiyatları

Plaj modasının değişmeyen tercihleri arasında bulunan mayolar, bikini üzerinden bir seçim yapmak istemeyenlerin alternatifi oluyor. Sitedeki ürünler, oldukça ekonomik fiyatlandırmalara sahiptir. Aynı zamanda her bütçeye uyumlu şekilde bulunur. Avantajlı ve indirimli ürünlerden siz de faydalanmak istediğiniz takdirde, site üzerinden alışveriş yaparak deneyimleyebilirsiniz. Kaliteyi sevenlerin tercihi!