Tek bir sonuç gösteriliyor

Efantazi Mavi Dansöz Kostümü MS8006

555.54
Mavi

Dansöz Kostümleri

Birçok eğlence alanlarında bulunan dansözler yaptıkları danslar ile insanları etkilemeyi başarıyorlar. Ancak bu etkilemelerindeki diğer sebep üzerinde bulunan dansöz kostümleridir. Kostümlerin dansla beraber oluşturduğu görsel şov vazgeçilmez hale getiriyor.

Bir dansöz için vazgeçilmez olan dansöz kostümleri yapacakları dans türüne göre değişkenlik gösterebilir. O gün gösterecekleri dansta kendilerini daha rahat hissedecekleri veya ortamda bulunan insanları daha çok etkileyebilecek kostümler ile ilgi odağı haline dönüşebilir.

Dansözlerden farklı olarak fantazileri olan kadınlar için de dansöz kıyafetleri önemli rol alıyor. Vücutlarını daha çekici gösterdiklerini düşündükleri dansöz kostümleri ile farklı eğlence anlayışlarına yönelebiliyorlar. Hem dansözler için hem de dansöz kostümleri tercih eden kadınlar için en kaliteli ve farklı modellerdeki kostümleri Efantazi sitesinde bulabilirsiniz.

Dansöz Kostümü Ürünleri

Dansöz kostümü ürünlerinde en iyi olan Efantazi, her türden ve kumaştan kostümleri sizlere sunuyor. Fantazileriniz için aradığınız birçok ürünü dansöz kostümleriyle beraber burada bulabilirsiniz. İçerisinde rahatlıkla hareket edebileceğiniz, dans esnasında oluşabilecek kazaları önleyecek kalitede ve kumaşta sizlere sunuluyor.

Dansöz kostümlerinin yanı sıra birçok fantazi kostümlerini Efantazi de bulabilirsiniz. Fantazi giyim kostümlerinden bazıları şunlardır:

  • Hemşire
  • Liseli
  • Gelin
  • Kedi Kız
  • Hizmetçi

Tavşan ve yılbaşı kostümlerini de bulabilirsiniz. Tüm kostümler tek bir modelle değil farklı farklı modellerde üretilmiştir.

Dansöz Kostümü Modelleri

Dansöz kostümlerinde aradığınız her türden modeller mevcut. Farklı beden ve renklerde olan dansöz kostümlerinde bacakların üzerinde tül örtü modelleri görebilirsiniz. Tül veya kapalı peçe ile süslenen dansöz kostümleri kaliteli kumaşlardan elde edilmiştir. Ek olarak taç veya bandanalar takılabilir. Şeffaf ve farklı renklerdeki sutyenlerde bulunan işlemeler daha hoş bir görüntü sunuyor.

Dansöz Kostümü Fiyatları

Dansöz kostümlerinin modelleri ve kaliteleri göz önüne alındığında yüksek fiyatlarda olduğunu düşünebilirsiniz. Ancak Efantazi de bulunan dansöz fiyatları bütçenizi sarsmayacak şekildedir. Kalite ve fiyat oranı düşünüldüğünde ödeyeceğiniz ücretin çok daha az ve uygun maliyette olacağını görebilirsiniz. Daha fazla kostümlerin ve farklı giyim ürünlerinin bulunduğu Efantazi.com sitesini ziyaret edebilir kaliteli ve uygun fiyattaki diğer ürünleri inceleyebilirsiniz.