32 sonuçtan 1-20 arası gösteriliyor

Mayokini Tankiniler

Mayokini tankini, mayo ya da bikiniye göre tercih edilen, oldukça şık bir üründür. Mayokini ile birlikte, plajlar da akşamüstü herhangi bir partide yer edinebileceğiniz gibi aynı zamanda plajda da rahat bir yürüyüş yapabilirsiniz. Mayokini, mayo ve bikininin bir araya gelmesi ile birlikte oluşan modeldir. Mayokini tankini, bikiniden yana bir tercihte bulunmak istemeyenler için tasarlanmıştır. Ürün aynı zamanda kadınların, kadınsı yanlarını ön plana çıkaran oldukça cesur bir giyim tarzıdır.

Mayokini Tankini Ürünleri

Mayokini, site içerisinde oldukça farklı alternatif şekliyle bulunur. Bikini ve mayonun birleşmesi ile oluşan ürün, aynı zamanda oldukça dikkat çeken fiziği ile ön planda olan kişilerin tercihidir. Göbek kası ya da çeşitli vücut bölgelerini spor ile birlikte geliştiren kişilerin, trend parçalarıdır. Genellikle gençlerin tercihi olan ürün, günümüzde her yaş grubuna göre modellerle yer alır. Site içerisinde oldukça alternatif şekillerde bulunan ürün aynı zamanda renk tercihlerine önem verenler içinde çeşitlilik kazandırılmıştır. Mayokini tankini, cilt dostu olarak dizayn edilmiştir.

Mayokini Tankini Modelleri

Plaj giyim modasında yer edilen mayokini tankini, şık ve sade çeşitleriyle kişilerin tercihlerine sunulmuştur.
· Çizgili,
· Çiçekli,
· Deri,
· Tüylü,
· Sade,
· Baskılı,
· Minimal detaylarla hareketlilik kazandırılmış modeller
· Ve bununla birlikte özel tasarım olarak, özel bölgelerin daha ön planda olduğu ürünlerde yer alır.
Ürünler aynı zamanda her bedene, her tarza uygun olarak bulunduğu gibi her karakterin kendi giyim tarzını rahatlıkla yansıtabilecek seçeneklerde yer alır. Mayo ya da bikiniden farklı bir giyim tarzıyla yaz sezonunu geçirmek isteyenlerin tercihi olan parçayı, siz de site üzerinden satın alarak sahip olabilirsiniz.

Mayokini Tankini Fiyatları

Yaz aylarının gelmesi ile birlikte, yaz modası da gündemde olmaktadır. Burada bulunan ürünler, hem erkekler için hem de kadınlar için oldukça çok alternatifle yer alır. Mayokini tankini, kadınların plaj modasında tercih ettikleri bir giyim tarzıdır. Ürün oldukça rahat olduğu gibi aynı zamanda özgürlüğü sevenlerin tercihidir. Site üzerinden bulunan ürünler, her bütçeye uyumludur. Aynı zamanda ekonomiktir. Avantajlı ve indirimli fiyatları ile tercih ettiğiniz takdirde, siz de sahip olabilirsiniz.