Gösterilen sonuç sayısı: 2

Night Light Jartiyerli Siyah Fantazi Gelin Kostümü

511.84
Siyah

Night Light Jartiyerli Fantazi Gelin Kostümü

511.84
Beyaz

Fantazi Gelin Kostümleri

Evlilik hazırlığında olan gelin adayları için en çok arzu ettikleri konu ilk gecenin hayal ettiklerinden daha güzel geçmesidir. Bu amaçla tasarlanan birbirinden iddialı ve şık gelin kostümü tasarımları bu isteğe kavuşmak için en gösterişli çözümü sunuyor. Geniş bir ürün yelpazesi ile birlikte hazırlanmış olduğumuz gelin kostümü modellerimiz her kadının zevkine ve beden ölçülerine uygun seçeneklere sahiptir.

Gelin Kostümleri

Tek parça ya da daha fazla parça halinde tasarlanmış olan gelin kostümü modellerimizde cilt sağlığınız için en kaliteli kumaşlar tercih edilmiştir. Rahat ve sorunsuz bir kullanım olanağı tanıyan fantazi gelin kostümleri ile siz de bu özel anı çok daha heyecan verici bir hale getirmeyi başarabilirsiniz.

Gelin Kostümü Modelleri

Gelin kostümü tasarımlarını oldukça zengin bir ürün yelpazesinde hazırlayarak sizlerin beğenisine sunuyoruz. Dantel ve deri gibi kışkırtıcı detayların çok fazla tercih edildiği gelin kostüm modelleri sizlerin beklentilerini tam olarak karşılamaktadır.

Vücudunuzu olduğundan çok daha seksi bir görüntüye kavuşturan gelin kostümü tasarımları içerisinde kendinizi son derece rahat hissedeceksiniz. En çok göze çarpan gelin kostümü modelleri içerisinde jartiyerli tasarımlar baştan çıkarıcı görüntüsü ile kendine hayran bırakıyor. Duvak ve çiçek gibi aksesuarlar ile daha göz alıcı görünüme kavuşturulan gelin kostümü modelleri partnerinizin de aklını başından almayı başarıyor.

Her bir modelinde kendine özgü detayları kullandığımız gelin kostümü tasarımları vücuda tam oturan tasarımları ile dişiliğinizi daha fazla ön plana çıkarmanızı sağlıyor. Hem kendinizi hem de partnerinizi memnun edecek zarifliği ve şıklığı ile ön plana çıkan gelin kostümü modellerinden dilediğinizi sipariş edebilirsiniz.

Gelin Kostümü Fiyatları

Gelin kostümü fiyatları kullanılan kumaşların özelliğine ve modellerine göre değişkenlik göstermektedir. Herkesin bütçesine yanıt verecek tutarlarda belirlenmiş olan gelin kostümü fiyatları ile aynı zamanda modayı da iç dünyanızda yansıtma olanağı elde edebilirsiniz.

Satın almış olduğunuz ürünlerin tümü gizli paketleme seçeneği ile birlikte adreslerinize kadar ulaştırılmaktadır. Bütçenize uygun fiyatlar ile satışa sunduğumuz gelin kostümü tasarımlarımız siparişiniz üzerine hemen hazırlanarak adresinize gönderilmek üzere kargoya teslim edilmektedir.