Seçiminizle eşleşen ürün bulunamadı.

Altılı Çeyiz Setleri

Çeyizler Türk kültüründe önemli bir yer tutar. Burada hazırlanan çeyiz seti içerisinde erkek için ayrı ürünler kullanılırken, kadınlar için de ayrı ürünler kullanılır. Kadınların çeyiz setlerinde gecelik, sabahlık, sütyen ve bu ürünlerin farklı alternatif seçenekleri yer alır. Site içerisinde bulunan çeyiz setleri, 6’lı paket şeklindedir.

Koton Saten Altılı Çeyiz Setleri

Çeyiz setleri, eski zamanlarda oldukça geniş konseptler ile hazırlanırdı. Burada bulunan set içerisinde özellikle iç giyim ürünleri, çeyiz setlerinin olmazsa olmazıdır. Ürünler kadınlar için oldukça dikkat çekici detaylar ile seçilip, set içerisine konulur. Site içerisinde bulunan çeyiz setleri her bedene, her tarza göre yer aldığı gibi aynı zamanda oldukça farklı alternatif seçenekler de kişilerin tercihlerine sunulur.

Altılı Set Modelleri

Çeyiz seti kategorisi içerisinde yer edilen kadın iç giyimler, farklı modellerle yer edinir. Burada;
· Sabahlık,
· Gecelik,
· Uzun sabahlık modeller,
· Kısa mini gecelik modeller,
· Takım set şeklinde bulunan iç giyimler,
· Ayrı ayrı parça halinde bulunan takımlar gibi çeşitli ürünlerdir.
Ürünler kumaş yapısı bakımından, uzun süreli kullanıma uygundur. Bu sebeple tercih ettiğiniz takdirde güvenilir bir şekilde kullanabilirsiniz. Cilt dostu şeklinde yer aldığı gibi kullanım sonrasında tahriş, alerji ya da kızarıklık olması gibi durumlar kesinlikle söz konusu değildir. Ürünler içerisinden dilediğiniz gibi seçim yapıp, çeyiz seti olarak tercih edebilirsiniz.

Altılı Set Fiyatları

Kadın iç giyim, özel olarak tercih edildiği gibi çeşitli bölgelerde çeyiz seti içerisinde de yer edinir. Burada bulunan ürünler paket şeklindedir. Bu sebeple parça parça ürünleri bir yerden toplamak yerine, yalnızca tek bir paket olarak satın alabilirsiniz. Site içerisinde bulunan ürünler, uzun süreli kullanımı oldukça dayanıklıdır. Aynı zamanda kumaş yapısı bakımından da çoğunluğun tercihinde ve beğenisindedir. Bu sebeple tercih ettiğiniz takdirde sizde uzun süre memnun kalabilirsiniz. Kadın iç giyim kategorisinde bulunan çeyiz 6’lı setler, ekonomik bir şekilde fiyatlandırılmıştır. Bütçeye uyumlu bir şekilde yer edinen setlerden, sizde site üzerinden online olarak sahip olabilirsiniz. Her yaşa ve bedene göre alternatifler bulunduğu gibi farklı kumaş yapılarına göre de oldukça minimal detaylarla tasarlanmış ürünler, kişilerin tercihlerine sunulmuştur.