Gösterilen sonuç sayısı: 13

Efantazi Mor Destekli Dolgulu Sütyen Takımı

143.92
Mor

Efantazi Beyaz Destekli Dolgulu Sütyen Takımı

139.80
Ekru

Efantazi Kırmızı Dolgulu Destekli Sütyen Külot Takım

139.80
Kırmızı

Efantazi Lila Destekli Dolgulu Sütyen Takımı

139.80
Lila

Destekli Sütyen

Destekli sütyen, sütyen modelleri içerisinde yer alan ve oldukça fazla tercih edilen bir üründür. Destekli sütyenler, diğer sütyen modellerine göre daha sağlıklı kabul edilmektedirler. Göğüslerin dik ve dolgun bir yapıya sahip olması için üretilen destekli sütyenler, son derece rahat bir yapıya sahiptirler. Ancak sütyen alırken ürünün kaliteli olması, sütyeni uzun süre kullanabilmeniz açısından önemlidir. Sütyende kaliteyi arayan bireyler, Efantazi destekli sütyen modellerimizi inceleyebilirler.

Destekli Sütyenler

Destekli sütyenler, genel olarak göğüsleri olduğundan daha büyük göstermek için tercih edilmektedir. Ancak destekli sütyenler, sadece göğüslerin büyük durması için işe yaramaz. Aynı zamanda sarkık bir şekle sahip olan göğüslerin daha dik bir pozisyona sahip olmalarını sağlar. Destekli sütyen modellerini sadece küçük göğse sahip kadınlar tercih etmemektedir. Büyük göğüsleri olan kadınlarda bu tür sütyenleri rahatlıkla kullanabilirler. Efantazi destekli sütyenlerimizde tüm bedenler mevcuttur. Destekli sütyenlerimizde kullanılan kumaş ve sünger, uzun süre kullanım için uygundur. Özellikle de sünger kısmı son derece dayanıklıdır. Oldukça şık ve modern bir görünüme sahip olan destekli sütyenlerimizi buradan görebilir ve hızlıca sipariş verebilirsiniz. Destekli sütyenlerimiz, cilt sağlığınıza zarar vermeyen özel kumaş ve süngerlerden üretilmiştir. Farklı fantazileri seven kadınlar için de çeşitli destekli sütyenlerimiz bulunmaktadır.

Destekli Sütyen Modelleri

Bazı kadınlar, sütyenleri sağlık amaçlı kullanırken bazıları da fantazi amaçlı kullanmaktadır. Efantazi destekli sütyen modellerimiz, bu iki amaç için de son derece uygundur. Birbirinden şık renklere ve modellere sahip olan bu ürünlerimiz, göğüslerinizi olduğundan da güzel göstermektedir. Giydiğinizde sizi rahat ettirecek ve bedeninizi sıkmayacak destekli sütyen modellerimizi buradan görebilirsiniz. Destekli sütyenlerimizde farklı model, beden ve renk seçenekleri bulunmaktadır.

Destekli Sütyen Fiyatları

Efantazi sütyenlerimizin fiyatları, her bütçeye uygun olacak şekilde belirlenmiştir. Cazip bir fiyat karşılığında son derece kaliteli ve kullanışlı destekli sütyenlerimize sahip olabilirsiniz. Destekli sütyenlerimizde yaptığımız süper indirimleri buradan yakalayabilirsiniz. Destekli sütyenlerimizi uzun yıllar boyunca kullanmaya devam edebilirsiniz. Ürünlerimiz, kesinlikle kalitesinden ödün vermez. Giydiğiniz zaman sizi sıkmayan ve rahat hissettiren destekli sütyenlerimizi mutlaka görmelisiniz.