102 sonuçtan 1-20 arası gösteriliyor

Efantazi Don Moris DM071046 Erkek String Külodu

199.80
L
M
S
XL

Sexy Erkek Tanga

Erkekler ve kadınlar için cinsel birlikteliğin ne kadar önemli olduğu biliniyor. Fakat bu birliktelik esnasında çiftler zaman zaman farklılık arzulayabiliyorlar. Özellikle işin içine fantazi katarak karşılıklı olarak daha zevk almayı ve cinsel ilişkinin seyrini değiştirmek isteyebiliyorlar. Bu noktada da erkeklerin ilişki esnasında tanga giyerek daha seksi görünmeye çalıştıkları biliniyor.

Erkek Tangalar

Genital bölgenin kapatılmasını sağlayan erkek tanga çeşitlerimiz ise müşterilerimizden yoğun ilgi görüyor. Müşterilerimizin taleplerini göz önüne alarak özel tasarımlı fantazi erkek tanga modelleri de üretiyoruz. Erkek tanga ürünlerimizin sayısal olarak fazla olması ve ürün çeşitliğimize bağlı olarak pek çok farklı ürünü müşterilerimizin hizmetine sunmuş olmanın mutluluğunu yaşamaktayız.

Fantazi erkek tanga modelleri sayesinde erkeklerin özel bölgelerinin kısmen açık, yarı açık ya da kapalı olacak şekilde tasarlanmış modelleri bünyemizde bulunuyor. Yoğun ilgi gören fantazi tanga ürünleri müşterilerimizden tam not alıyor.

Erkek Tanga Modelleri

Fantazi erkek tanga modelleri arasında pek çok ürün bulunuyor. Özel bölgesi açık olan tanga modelleri, külot şeklinde tanga modelleri, boxer şeklindeki tanga modellerini müşterilerimizin hizmetine sunuyoruz. Ürünlerin renk olarak birçok çeşidi de bulunuyor.

Genellikle müşterilerimizin tercih ettiği renkler arasında ise kırmızı, beyaz, siyah ve gri renkler yer alıyor. Müşterilerimiz diledikleri renk ve modeli tercih ederek satın alabiliyorlar. Bu ürünleri sadece erkekler değil eşlerine sürpriz yapmak isteyen ve fantastik bir gece yaşamak isteyen kadınların hediye amaçlı fantazi erkek tangalar satın alıyor. Siz de erkek tanga modelleri ile ilgili merak ettiğiniz tüm soruları ve bilgileri bizimle iletişim kurarak öğrenebilirsiniz.

Erkek Tanga Fiyatları

Erkek tanga fiyatlarımız incelendiğinde piyasaya göre müşterilerimize uygun fiyat seçeneği sunuyoruz. Sunduğumuz uygun fiyat seçeneği de müşterilerimizin bizi tercih etmelerini sağlıyor.

Fiyat seçeneğimiz genel olarak incelendiğinde minimum 40 TL maksimum 65 TL bandında satışa sunuluyor. Ortalama olarak fantazi erkek tangası almak isteyen kişiler ortalama 50 TL vererek diledikleri tanga modeline sahip oluyorlar.

Siz de Efantazi’de yer alan tanga modellerimiz, ürün seçeneklerimiz ve sunmuş olduğumuz hizmetler hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak istiyorsanız bizimle iletişim kurabilirsiniz.