Seçiminizle eşleşen ürün bulunamadı.

Yüksek Bel Külotlar

Kadınlar iç çamaşırlarına özen gösterirler. Çok fazla seçenekler yer aldığı için alacakları iç çamaşırına karar veremeyebilir. Yüksel bel külotlar, en sık kullanılan çamaşır modellerindendir. Bu çamaşırlar büyük bir konfor unsuru haline gelmiştir. En sık tercih edilen yüksek bel külot modelleri arasında penye kumaşlar vardır. Bu kumaşlar rahat özellikte olduğu için çok fazla kişi tarafından kullanılabilirler. Firmamız rahatlığına önem veren kişiler için, çok fazla seçenek sunmuştur. Bu seçenekler içerisinde farklı model ve renk seçenekleri de vardır.

Rahat Yüksek Bel Külot

Yüksek bel külot modelleri arasında seçim yaparken çoğunlukla, likralı olan modellere yönelirler. Likralı külotlar, hareket özgürlüğü sunduğu için daha rahattırlar. Ayrıca terleme gibi rahatsızlıklara da neden olmazlar Bundan dolayı çok fazla kişi tarafından tercih edilirler. Penye kumaşlı olan yüksek bel külotlar uygun fiyatlı olarak sizlere sunulmaktadır. Bunun yanında pamuklu olan modeller de incelenebilir. Bu ürünler daha sağlıklıdırlar. Yüksek bel külot modelleri içerisinde de, tıpkı kadınlardaki gibi fantazi ürünlerde vardır. Yüksek bel külot modelleri incelenerek bunlar içerisinden de dantelli seçimler yapılabilir. Yüksek bel külot modelleri uygun fiyatlı olmakla birlikte rahatlık da sunarlar. Firmamızın birçok ürün çeşidi de değerlendirilebilir.

Yüksek Bel Külot Modelleri

Yüksek bel külot modelleri içerisinde dantelli modellerimiz de vardır. Zevkine hitap edenler, bu modeller içerisinden de tercih yapabilirler. Fit bir vücuda sahip olanlar, yüksek bel külot giyerken daha rahat edebilirler. Bu ürüne uygun vücuda sahip olmayan daha rahat modelleri tercih edebilirler. Yüksek bel külot modellerinde rahatlık söz konusu olmaktadır. Düz detaydan rahatsız olanlar, diğer yüksek bel külot modellerini tercih edebilirler.

Yüksek Bel Külot Fiyatları

Yüksek bel külot modelleri içerisinden seçim yapmak isteyenler için, fiyat önemli bir önceliktir. Polo Assn ürünlerinin ürünlerini inceleyerek uygun fiyatlara sahip olabilirsiniz. Ürünlerimizde kumaşlarına göre daha farklı fiyatlar uygulanır. Bunların içerisinden de sizin için uygun olanları tercih edebilirsiniz. Dantelli tarzlardaki yüksek bel külot modelleri ya da farklı tasarımlarda fiyat farklıları görülebilir. Uzun süre kullanmak isteyenler, toptan alarak uygun fiyattan faydalanabilirler. Standart modellerden seçim yapmak isteyenler, düz ve pamuklu ürünlerimizi inceleyerek aradıkları özellikteki yüksek bel külot kolayca ulaşabilirler.​​