Gösterilen sonuç sayısı: 13

Angelsin Simli Plaj Şortu Pareo Siyah MS4145-Siyah

185.17
Siyah

Angelsin Siyah Bayan Deniz Şortu MS419772

407.39
Siyah

Angelsin Siyah Mini Bayan Deniz Şortu MS42178

314.80
Siyah

Angelsin Siyah Likralı Erkek Deniz Şortu MS3401

407.39
Siyah

Angelsin Etek Görünümlü Lacivert Deniz Şortu MS4268

370.35
Lacivert

Angelsin Çok Renkli Likralı Erkek Deniz Şortu MS3405

407.39
Çok Renkli

Bayan Deniz Şortları

Yaz aylarının gelmesi ile birlikte plaj giyim modası da gündeme gelir. Burada bulunan ürünler, hem kadınlar için hem de erkekler için oldukça çok alternatif ile yer alır. Plaj giyim modasında bulunan bayan deniz şortu, kadınların kadınsı yanlarını ön plana çıkardığı gibi kendilerini daha rahat hissetmesi adına da tercih edilir.

Bayan Deniz Şortu Ürünleri

Plaj giyim, yaz aylarının oldukça tercih edilen ve yükselişte olan modasıdır. Burada bulunan ürünler, oldukça çok alternatifle yer alır. Kişilerin tercihlerine sunulan alternatifler arasında her bedene uygun ürün bulunurken, aynı zamanda farklı renk seçenekleriyle de her tarzı yansıtan parçalar oldukça çok kategoride sıralanır. Site üzerinden online olarak alışveriş yaptığınız takdirde, sizde tercihen tarzınıza uygun bir ürüne sahip olabilirsiniz.

Bayan Deniz Şortu Modelleri

Site içerisinde yer edilen plaj giyim modasına uygun deniz şortları, oldukça fazla model seçeneği ile bulunur. Burada bulunan modeller;
· Siyah etek görünümlü,
· Uzun etekli deniz şortu,
· Dantelli etek şortu,
· Takım şeklinde bulunan ürünler,
· Etek görünümlü dantel şort,
· Ya da renklerine göre ayrılan ürünlerde, kişilerin tercihlerine sunulur.
Burada bulunan ürünler, şıklığı sevenler için ayrı bir kategoride yer edilirken sadelikten yana olanlar için de ayrı bir kategoride bulunur. Farklı çeşitleri ile kişilerin tercihlerine sunulurken aynı zamanda dantelli, ipli, tüllü ya da takım şeklinde bulunan deniz şortları da oldukça kaliteli kumaş yapılarıyla tasarlanır.

Bayan Deniz Şortu Fiyatları

Plaj giyim başlığı altında bulunan bayan deniz şortu, site içerisinde oldukça ekonomik fiyatlar ile yer alır. Aynı zamanda ürünler, her bütçeye uyumludur. Site içerisinde bulunan plaj şortları, avantajlı ve indirim fiyatlarıyla da kişilerin tercihlerine sunulmuştur. Cilt dostu şeklinde yer edilirken, kumaş yapıları ile kaliteli bir fiyatlandırma yapılmıştır. Tahriş, kızarıklık, alerji gibi herhangi bir durum yaşanmaması adına oldukça rahat bir kullanım bulunur. Ürünler uzun süreli kullanıma dayanıklıdır. Aynı zamanda ekonomik fiyatları ile yer alması, çoğunluğun tercihi için bir sebeptir. Sizde yaz aylarında kendinizi rahat ve özgür istediğiniz takdirde, site üzerinden alışveriş yapabilirsiniz.