Gösterilen sonuç sayısı: 15

Angelsin Tül Pareo Plaj Elbisesi Beyaz MS4404-Beyaz

83.31222.20
Beyaz

Angelsin Beyaz Pareo MS4283

407.39
Beyaz

Angelsin Pareo MS4152

425.91
Beyaz

Angelsin Siyah Şık Pareo MS42155-2

370.35

Angelsin Siyah Çizgili Pareo Plaj Elbisesi MS4224

203.69
Beyaz

Angelsin Tül Pareo Beyaz MS4401-Beyaz

83.31

Efantazi Pembe Püsküllü Pareo

169.80

Efantazi Mavi Ponponlu Transparan Pareo

169.80

Efantazi Sarı Ponponlu Transparan Pareo

169.80

En Şık Pareo Plaj Elbiseleri

Kadınların plaj modası içerisinde tercih ettikleri birçok ürün bulunur. Burada bikini mayo gibi alternatif seçenekler yer aldığı gibi aynı zamanda pareo yani plaj elbisesi dediğimiz üründe bu kategori içerisindedir.

Pareo Plaj Elbiseleri Ürünleri

Pareo diğer bilinen ismiyle plaj elbisesidir. Bikini üzerine giydiği bildiği gibi aynı zamanda yazın çok sıcaklarında cildin zarar görmemesi içinde tercih edilir. Kadınların sıklıkla tercihinde olan ürün, elbise şeklinde bulunduğu gibi bikini ya da mayo üzerine de alınabilir. Bununla birlikte etek şeklinde de kullanılır. Site üzerinde ki pareo plaj elbiseleri, farklı tasarımlarla yer alır.

Pareo Plaj Elbiseleri Modelleri

Plaj elbiseleri her bedene, her yaşa ya da her tarza uygun şekilde, sitede kişilerin tercihlerine sunulmuştur. Burada bulunan ürünler, alternatif renk seçenekleri ile yer edinir. Aynı zamanda tasarım olarak da minimal detaylarla hareketlilik kazandırılmış plaj elbiseleri bulunur. Ürünler;
· Tül detaylı,
· Deri ponpon detaylı,
· Çiçekli,
· Tasarımda özel bölgelerin ön planda olduğu elbiseler,
· Püsküllü modeller,
· Minimal detaylarla şıklık kazandırılmış elbiseler,
· Sadeliği sevenler için sade modeller,
· Hem şık hem de dikkat çekici görünmek isteyenler içinde birçok ürün bulunur.
Kumaş yapıları oldukça kalitelidir. Yazın sıcaklarında cildinizin kumaş yapısı ile birlikte tahriş, alerji ya da kızarıklık olması gibi durumlar, kesinlikle söz konusu değildir. Bu sebeple güvenilir bir şekilde site üzerinden tercih edebilirsiniz.

Pareo Plaj Elbiseleri Fiyatları

Plaj elbiseleri, kalitesi ile uygun bir şekilde fiyatlandırılmıştır. Ürünler üzerinden tercih yaptığınız takdirde, avantajlı ve indirimli fiyatları da karşınıza çıkabilir. Burada bulunan ürünler, uzun süreli kullanıma uygundur. Aynı zamanda yaz sıcaklarına dayanıklı kumaş yapısıyla da tasarım oluşturulmuştur. Site üzerinden bir tercih yapıp, plaj modasının trend ürünlerine sahip olabilirsiniz. Cilt dostu olan ürünler, bütçeyi uygundur. Her yaz rahatlıkla kullanabilirsiniz. Yalnızca gençler için değil, her yaş ve her bedene uygun modeller bulunur. Bu sebeple büyük beden kadınlar da, dilediği gibi seçimlerini site üzerinden yapabilir. Genel olarak çoğunluğun tercihinde ve beğenisinde olan elbiselerdir. Yaz modasına uyum sağlamak isteyenlerin tercihinde olan ürünleri, siz de deneyin.