Gösterilen sonuç sayısı: 4

Merry See Büstiyer Kırmızı MS4307-Kırmızı

370.36
Kırmızı

Merry See Büstiyer Siyah MS4307-Siyah

370.36
Siyah

Nightlight Fantazi Çiçek Desenli Bustiyer Takım

335.84
Beyaz

Büstiyerler

Büstiyer yıllardır bilinen ve kullanılan bir iç giyim olsa da son zamanlarda popülerliği bir hayli artmıştır. Daha çok günlük giyime uygun olan büstiyerler artık gömleklerin içine tişört niyetine bile giyilebiliyor. Daha çok spor giyinmeyi seven kadınların tercihi olan büstiyerler iç giyimde de konforu beraberinde getirir. Günlük hayatında rahat olmak isteyen kadınların tercihi bustiyerlere sitemizden ulaşabilirsiniz.

Sexy Büstiyer

Büstiyer Efantazi’de yer alan en rahat iç giyim ürünlerinden biridir. Özellikle günlük hayatta genç kadınlar tarafından daha çok tercih edilir. Göğüs üstünden başlar ve normal sütyenlere göre biraz daha bel oyuntusuna yaklaşır. Dar ve seksi bir görünümü olduğu için kısa tişörtlerin yerini almıştır. Eskiden sadece sporcular tarafından kullanılan büstiyerler artık kişiye seksi bir hava kazandırmak için de tercih ediliyor. Sitemizde yer alan büstiyerler modellerinden bazıları iç çamaşırı bazıları da sokak modası olarak kullanılabilir. Özellikle fiziği düzgün olan kadınlar tarafından yaz aylarında tercih edilir.

Büstiyer Modelleri

Sitemizde birbirinden farklı renk ve modellere bustiyer çeşitleri bulunuyor. Sportif bir kişiyseniz kalın askılı ve normal sütyenlerden daha uzun olan, dar kesim büstiyerler göz atabilirsiniz. Bu modeller sporda ya da günlük hayatta da giyilebilir. Eğer iç çamaşırı olarak istiyorsanız sütyen boyundaki bustiyerlere de göz atabilirsiniz. Bu modellerimiz de ince ve kalın askılı olarak sporcu sütyenlerini andırır.

Bu modellerimiz düz renkli ya da yazılıdır. Spor bustiyerlerimiz desteksizdir ve hem takım halinde hem de tek olarak sitemizde yer almaktadır. Özellikle dikişsiz modeller kıyafetlerin altında çok rahat olmaktadır. Biraz daha seksi görünmek istiyorsanız sütyenli büstiyerlerimizi inceleyebilirsiniz. Dantelli büstiyer lerimizde destekli modeller de mevcuttur. Siyah, pudra, beyaz, gri gibi en tercih edilen renklerdeki büstiyerler buradan göz atabilirsiniz.

Büstiyer Fiyatları

Büstiyer fiyatları renkleri, modellerine ve takım halinde olup olmadıklarına göre değişmektedir. Ayrıca markalar da fiyatlar üzerinde etkilidir. İstediğiniz modeli seçerek sipariş oluşturabilir, 9 taksit seçeneklerimizden yararlanabilirsiniz. Üstelik 100 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedavadır. Sitemizi takip ederek indirim günlerini de yakalayabilir ve 60a varan indirimlerden yararlanabilirsiniz.