73 sonuçtan 1-20 arası gösteriliyor

Efantazi Siyah Fermuarlı Erkek Tanga MS7468

129.61
Siyah

Efantazi Lepoar Desenli Body Gecelik MS3190

203.69
Çok Renkli

Efantazi Siyah Dantel Body Gecelik MS3219

296.28
Siyah

Efantazi leopar Desenli Tanga MS7608

29.61
Çok Renkli

Efantazi Beyaz Dantel Tanga MS7111-2

29.61
Beyaz

Efantazi Beyaz Tül Tanga MS4444-2

29.61
Beyaz

Efantazi Siyah Saten Tanga MS7616

29.61
Siyah

Efantazi Mor Destekli Dolgulu Sütyen Takımı

143.92
Mor

Efantazi Beyaz Destekli Dolgulu Sütyen Takımı

139.80
Ekru

Kadın İç Giyim Ürünleri

Dış giyiminde şıklığı, rahatlığı ve zarafeti tercih edenler için bu durum iç giyimlerinde de önemlidir. İç giyimde kullanılan çeşitli ürünler, kişinin günlük yaşantısını etkilemeyecek kalitede yer alır. Burada önemli olan daraltmayan, sıkmayan ya da cilde herhangi bir şekilde zarar vermeyen ürünlerdir. Her sezon kadın iç giyim modasında oldukça farklı trendler yer alırken her tarza, her bedene uygun modellerde site içerisinde bulunur.

Kadın Sexy İç Giyim

Kadın giyim kategorisi içerisinde bulunan kadın iç giyim, sadeliğe önem verenler için ayrı bir başlık altında yer edilirken, şıklığa önem verenler içinde ayrı seçeneklerle bulunur. Burada hem şıklığı, hem rahatlığı, hem de sadeliği bir arada bulundurmak isteyenler için de oldukça ideal parçalar site içerisinde kişilerin tercihlerine sunulmuştur. İç çamaşır konusunda genel olarak yapı bakımıyla oldukça farklı tasarımlar tercih edilirken aynı zamanda kullanım açısından da kişiyi rahatsız etmeyen modeller dizayn edilir.

Kadın İç Giyim Modelleri

Kadın iç giyim kategorisinde bulunan modeller, her tarza ve karaktere uygun detaylarla tasarlanmıştır.
· Braletler,
· Sütyenler,
· Dantel detaylı kilotlar,
· Klasiklerden vazgeçmeyenler için tek renk ürünler ve daha fazlasına site üzerinden sahip olabilirsiniz.
İç giyim, her sezon farklı tasarımlarla kişilerin tercihlerine sunulur. Burada oldukça şık modeller bulunmaktadır. Dantelli, ipli, deri, tüylü, dolgulu ya da oldukça sade ürünler kumaş yapısı bakımından da kalitelidir. Dantel modasından vazgeçemeyenler için;
· Hem sütyen hem de külot, takım şeklinde dantelli olarak bulunurken,
· Muhteşem dantel detaylarıyla oldukça cesur ürünleri de tercih edebilirsiniz.
Kadın iç giyim kategorisi yalnızca iç çamaşır üzerine değil aynı zamanda gecelik ve sabahlık olarak da, alternatif seçenekleriyle sitede yer edinir.

Kadın İç Giyim Fiyatları

Site içerisinde bulunan kadın iç giyim modelleri, ekonomik bir şekilde fiyatlandırılmıştır. Kumaş yapısı bakımından oldukça kaliteli olduğu için fiyatlandırma da bu yönde gelişmiştir. Her bütçeye uyumlu şekilde ürün bulunur. Aynı zamanda ürünleri uzun süre rahatlıkla kullanabilirsiniz. Ciltte alerji ya da tahriş gibi durumlar kesinlikle yaşanılmaz. Çoğunluğun beğenisinde ve tercihinde olan ürünlere, siz de online olarak site üzerinden sahip olabilirsiniz.