Gösterilen sonuç sayısı: 9

Saten Gecelik

Kadınlar her haliyle güzeldir. Bizler firma olarak bu güzelliği seksilikle buluşturup farklı iç giyim ürünleriyle sunuyoruz. Özel gecelerin tanığı olan birbirinden güzel ürünlerimiz için sitemize erişim sağlayarak sipariş verebilirsiniz. Kadın iç giyim, erkek iç giyim, pijama giyim ve fantezi giyim gibi kategorilerimizden ürün siparişi verilebilir. Hanımların sıklıkla tercih ettiği saten gecelik çeşitlerimiz göz doldurmaya devam ediyor. Farkımız ve kalitemiz hayal gücümüzden geliyor.

Saten Gecelikler

Her bedene ve her zevke göre tasarlanan yüzlerce saten gecelik modellerimiz seksi ve hoş görünmenize yardımcı oluyor. Geceliklerimiz saten kumaştan dikilip çeşitli detaylarla süslenmektedir. Kumaş, tül ve kurdele gibi ayrıntılar geceliklere ayrı bir hava katarken dişiliğinizi de ön plana çıkarmaktadır. Saten gecelikler birbirinden farklı renkleri ile online sitemizde aktif satıştadır.

Saten Gecelik Modelleri

Hanımların vücuduna göre tasarlanan tüm saten gecelik modellerimiz sitemizde mevcuttur. Birbirinden farklı renk ve modelleriyle satışta olan saten gecelikler çok beğenilmektedir. Çünkü kadınlar günün her saatinde seksi ve güzel görünmek ister. Özel gecelerde partnerinize güzel görünmek için satın alacağınız her saten gecelik en doğru kumaşlar seçilerek dikilmiştir. Uzun ve kısa saten gecelik modelleri için hemen erişin.

Bizler bu konuda size tüm desteği sağlamaktayız. Satenin hafifliği, rahatlığı ve inceliğini taşıyan tüm gecelikler en doğru zamanda size ulaşacaktır. Kendinizi hem seksi, hem güzel hem de rahat hissetmenin yolu bizim sitemizden geçmektedir. Çok farklı modellerimizle üretimini gerçekleştirdiğimiz gecelikler düz, çiçekli, tüllü, fırfırlı ve dantelli olarak tasarlanmaktadır. Tecrübeli ekibimiz saten geceliklerimizin üretimini en hassas şekilde yaparak sizlere sunmaktadır.

Saten Gecelik Fiyatları

Online mağazamızda satışını yaptığımız tüm saten geceliklerimizin fiyatı açıkça belirtilmiştir. Saten geceliklerin modeline ve tarzına göre fiyat aralıkları farklıdır. Hepsi aynı kalitededir. Ancak kullanılan malzemeye ve detaylara göre fiyatlarda değişiklik olabilmektedir. Piyasadan daha uygun indirimli fiyatlarımızla her zaman yanınızdayız. Satın aldığınız saten gecelikler en doğru ve en hızlı kargo ile size ulaşacaktır. Kredi kartına 9 taksit veya kapıda nakit ödeme seçenekleriyle %100 müşteri memnuniyeti sağlıyoruz.