Rehber

Sevgililer Gününe Özel Gece Çamaşırları Seçimi

Geçirebileceğiniz en romantik günlerden biri yaklaşıyor: 14 Şubat Sevgililer Günü! Bu özel günde kendinizi ve partnerinizi şımartmanın birden fazla yolu var. Kendinize veya partnerinize hediye olarak alacağınız özel gece çamaşırları ile özel gününüzü ve gelecekteki birlikteliklerinizi canlandırmak mümkün.

Sevgililer günü için üretilen özel gece çamaşırları seksi, tatlı veya sade olmak isteyen farklı zevklerdeki tüm çiftlere renkli bir katalog sunuyor. Kimilerinin asla vazgeçemediği dantel soft ve pastel renklerle buluşarak bu senenin modasına katılırken sevgililer gününün vazgeçilmezi olan kırmızı renkteki tüm ürünler raflarda ve internet sitelerinde yerini alıyor.

Sevgililer Günü İçin Renkli ve Kadınlara Özel Gece Çamaşırları

Sevgililer günü sadece 14 Şubat’ta kutlanabildiği gibi yıl dönümü vb. özel günler bir yıldaki ikinci sevgililer günü olabilir. Sevginin doyasıya yaşanıldığı ve sınırların kalktığı bu günde kırmızı, beyaz, siyah ve mavi gibi renkler bize eşlik ediyor. Kırmızının aşkın rengi olması ve şehveti temsil etmesi bireylere içlerindeki ateşi ortaya çıkarma fırsatı tanıyor. Dantelden tüylü takımlara kırmızının her tonuna hakim özel gece çamaşırları için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Beyaz renkli iç çamaşırlarını herkes sevmeyebilir; ancak bazı ten renkleri için ideal olduğunu söylemeden geçemeyeceğiz. Klasik renklerden oluşan bir iç çamaşırı dolabınızda beyaz mutlaka bulunur. Peki, özel gece çamaşırı seçiminde beyazın masum, çekici ve aynı zamanda seksi havasını hiç deneyimlediniz mi? Alt ve üst ayrı parçalardan oluşan çamaşırlar, göğüs, sırt veya bel dekolteli gecelikler ve çok daha fazlası keşfedilmek üzere sizi bekliyor.

Mor rengi asaleti yansıtır. Güçlü, kendinden emin ve havalı kadınların iç çamaşırı seçimlerinde moru tercih etme sıklığı fazladır. Üstten dökülen askılı ve dantelli mor bir gece çamaşırı ile hem gizemli hem çekici olmak hiç zor değil. Özel gece çamaşırları olan string jartiyer iç çamaşırı takımlarına göz atmanızı mutlaka öneriyoruz.

Fantazi Jartiyer Takım Çorap Hediyeli Ürünümüzü Görsele Tıklayıp İnceleyebilirsiniz.

Sevgililer Gününe Özel Gece Çamaşırları Seçimi - Efantazi

Kadın Fantezi Giyim

Gece çamaşırları genellikle basit bir sütyen ve külottan veya pijama takılarından ibarettir. Sevgililer günü gecesi için sutyen ve külottan farklı olarak giyilebilecek ve hayal dünyasını genişleten diğer özel gece çamaşırı çeşitlerine bir göz atalım.

  • Babydoll takımlar
  • Dantel Gecelikler
  • İpli ve Dekolteli Gece Çamaşırları

Partnerinizi baştan çıkarmak, kendinizi iyi hissetmek ve birlikteliğinizi canlandırmak için tercih edebileceğiniz sayısız iç çamaşırı çeşidi vardır. Uzun seneler geçtikten sonra veya çiftler arasındaki çekim azaldığında başvurulan ilk kaynaklardan biri fantezi giyim ve özel gece çamaşırlarıdır.  Tek yapmanız gereken binlerce seçenek arasından size uygun olanı seçmektir. Gizemli ve örtülü gece çamaşırlarından mı hoşlanıyorsanız yoksa cesur ve iddialı bir şekilde tüm bedeninizi sergilemekten kaçınmaz mısınız? Peki, gecelerinizi fantezi hikayelerine çevirecek özel gece çamaşırları ve aksesuarları hiç denediniz mi?

Kadınların Özel Gece Çamaşırları ve Yanında Tercih Ettiği Fantezi Aksesuarları

Fantazi ürünleri ve fantazi dünyası ucu bucağı olmayan ve kişiden kişiye göre değişen hayaller bütünüdür. Elbette Grinin Elli Tonu gibi popüler filmler ve kitaplardan etkilenmek de söz konusudur. Hayalleri gerçeğe çevirirken partnerinizle birlikte ihtiyaç duyacağınız ve kullanmaktan keyif alacağınız birkaç fantezi aksesuarına bakalım.

Deri, kadife, tüylü, ipli ve metalden fantezi aksesuarlarını kullanırken partnerinizle hikayeler yazabilir, role play yapabilir ve cinsellik hayatınızı canlandırabilirsiniz. Hoşunuza gitmeyen şeyleri belli etmekten asla çekinmeyin! Zevkle dolu müthiş bir gece için hazır olun.

Fazla Düşünmeyin!

Deri kıyafetlere, fantazi kostüm ve saten çamaşırlara alışık olmayabilirsiniz. Adım adım ilerleyin. Bazen külotlu bir çorap bile partnerinizi harekete geçirmek için yeterlidir. Normalde hiç giymediğiniz bir külotlu çorap seçimi yaparak bile iyi hissetmeniz mümkün. File ve fantezi çoraplar güzel bir başlangıç olabilir. Yine de unutmayın ki kendinizi güzel hissettiğiniz ve partnerinizle uyum halinde olacağınız herhangi bir kıyafet veya aksesuar da özel geceniz için yeterli olacaktır.

Erkeklere Özel Gece Çamaşırları

Sevgililer gününde sevdiğiniz kişiyle değişik ve eğlenceli bir gün geçirmek istiyor ama ne yapacağınızdan emin olamıyorsanız, iç çamaşırı ve fantezi giyim dünyasının kapıları sonuna kadar açık!

Genel düşüncenin ve kabulün aksine erkekler de fantezi giyim ile partneri için hazırlanabilir ve heyecanlı bir gecenin başkarakteri olabilir. Bazen tek bir string iç çamaşırı yeterli olurken bazen seksi aksesuarlara ihtiyaç duyulur.

Partnerinizin sevdiği renklerden seçmeye özen göstereceğiniz kıyafetlerin kumaşı da önemlidir. Saten mi deri mi yoksa tüylü kıyafet ve oyuncaklar mı sizi harekete geçiriyor bunu keşfetmelisiniz. Eğer halihazırda biliyorsanız alışveriş için sitemizi ziyaret edip geç olmadan 14 Şubat sevgililer günü için hazırlık yapabilirsiniz.

Erkeklerin Özel Gece Çamaşırları ve Fantezi Kıyafetler Dünyası Sanıldığından Daha Büyük!

Fantezi ve iç çamaşırı dünyası her zaman kadınlarla düşünülse de erkek fantazi giyim, oyuncak ve aksesuar bulmak mümkündür. Tek yapmanız gereken hayal dünyanızı kullanmak bazen ise doğru kaynakları bulmak. Size en yakın kumaş parçasından kıyafet veya masada her zaman duran bir eşyadan aksesuar yaratabileceğiniz gibi erkek partnerinizin veya kendinizin kullanabileceği ürünleri özenle seçebilirsiniz.

14 Şubat sevgililer günü yaklaşıyorken gece çamaşırı seçimi yapmak için düşünüyor olabilirsiniz. Her zamanki siyah, beyaz veya desenli iç çamaşırlarının aksine tamamen özel bir gece için seçim yapmayı hiç düşündünüz mü? Dilerseniz partnerinizle birlikte seçebilir ya da ona sürpriz yapmayı tercih edebilirsiniz. Günlük seçimlerden uzak ve şaşırtıcı olabilecek slip, string, harness, deri veya vücudunuzu saran bir iç çamaşırı satın alabilirsiniz.

Saten veya ipek bir pijama takımı da güzel bir geceden uykuya geçişte size eşlik edebilir. Sadece açık ve kendini belli eden değil gizli ve kapalı giyim tarzının da kışkırtıcı olabileceğini unutmayın.

Erkek Fantezi Aksesuarları

Erkeklerin vücuduna derinin yakıştığını neredeyse kimse reddedemez. Deri ceket veya pantolon gibi kapalı kıyafetler bile erkeğe çekicilik katabiliyorken zincirli deri bir erkek boyunluğunun ne denli büyük bir etki yaratabileceğini düşünebiliyor musunuz? Kontrolü partnerine vermek isteyen kişilere veya değişik fantezi oyunlarıyla cinsellik dünyasını renklendirmek isteyen tüm çiftlere deri aksesuarlara göz atmalarını öneriyoruz.

Fantazi Erkek Giyim Deri Harness Ürünümüzü Görsele Tıklayıp İnceleyebilirsiniz.

Sevgililer Gününe Özel Gece Çamaşırları Seçimi - Efantazi

Sevgililer Günü İçin İç Çamaşırı Hediyesi

Sevgiliye iç çamaşırı hediye etmek kimi zaman zorlu olabilir. Böyle bir hediyeyi vermekten çekinenler olabileceği gibi partneri için ne tarz bir çamaşır seçeceğini bilmeyenler de olabilir. Sürpriz yapmaktan ziyade garantiye almayı seviyorsanız düşüncelerinizi partnerinizle konuşabilir ve kararı birlikte verebilirsiniz. Böylelikle aranızdaki bağlar güçlenir ve karşı tarafın zevkini anlamak kolaylaşır.

Sevgilime sürpriz yapmak ve risk almak istiyorum diyenlerdenseniz partnerinizin beden ölçülerini, zevklerini, fantezi sevip sevmediğini ve diğer detayları bilmelisiniz. Klasik zevklerden hoşlananlar için takım dantel gece çamaşırları ve gecelikler makul bir hediye olacaktır. Bununla birlikte yeni şeyleri denemekten kaçınmayan heyecanlı ruhlara fantezi giyim ve aksesuarlarından bir hediye alabilirsiniz.

Sevgililer gününü farklılaştıran ve heyecanlı kılan özel gece çamaşırları için sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Unutmayın ki iç çamaşırlarını giydikten sonraki tutkunuz da güzel bir sevgililer günü için bir o kadar önemli!

Bir önceki yazımıza https://www.efantazi.com/erkek-fantazi-giyim-nasil-olur/ linkinden ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.