Rehber

Partnerimin Ne İstediğini Nasıl Anlarım?

Lazy

Partnerimin Ne İstediğini Nasıl Anlarım?

İlişkide partnerinizin ne istediği kavramak en mühim püf noktalardan biridir. efantazi.com, tam bu da bu noktada alış veriş gerçekleştireceğiniz çevrimiçi mağaza olarak hizmet veriyor.

Önceliğiniz, eşinizin ilişkiden evvelce size bakışlarıdır. O gün ne giydiğinizi göz önünde bulundurmalısınız. Nasıl mı? Örnek sunarak anlatalım. İlişki gecesi deri iç giyim harness giydiniz, eşinizin buna tepkisini ölçmelisiniz. Size bakışları ve size iltifatları çok mühimdir. Fantazi kostüm giydiyseniz, giydiğiniz kostüme göre seksi kareografi hazırlamalısınız. Partnerinizin mesleğine göre fantazi kostüm giymeniz onu daha çok etkileyecektir.

Peki beğendiği tipi anladım diyorsunuz. Her vakit aynı şeyler sıkmaz mı?

Kesinlikle, eşiniz bir vakit sonra daha değişik fantazi modeller isteyecektir. Sürekli devrimlere açık olması, sizin devrimlere açık olmanıza bağlıdır. Genel olarak Türkiye de, transparan ve deri modeller ilgi çekse de eşinizin çok değişik talepleri olabilir. Bunu da yaşadığınız temaslar esnasında eşinizin ne kadar çok hevesli olmasına bağlı anlayabilirsiniz.

Bu ürünleri efantazi.com üzerinden kolaylıkla satın alabilirsiniz. Çoğu kadın, mağazadan bu tarz erotik ürünler alınmasının gerilimli olduğunu söylemektedir. Bunu göz önüne alarak, mağazayı ayaklarına getirmekteyiz. Her türlü, fantazi iç giyim, deri iç giyim, seksi elbise modelleri, fantazi külot modelleri ve çok daha fazlasını, kredi kartı ile 9 taksite varan imkanla satın alabilirsiniz.

efantazi.com, iç giyimde itimat edilir alış veriş yapabileceğiniz ve en ideal fiyatlara kaliteli ürünleri satın alabileceğiniz, fantazi iç giyim çevrimiçi mağazanız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.