Rehber

ÖZEL ANILAR YARATMAK İSTEYEN ÇİFTLER İÇİN 20 AKTİFLİK

Lazy

F7E216C1 2C35 4397 89Ab 43F013A422E6 Watch%20Pink%20Receipt%20Copy%208%20Copy

Birlikte biraz eğlenmek için özel bir vakit ayırmazsanız, bağlantı rutinine düşmek kolaydır. Aslında, münasebetinize macera yahut romantizm getirmenin yollarını aramak bağınızı güçlendirmeye yardımcı olabilir. Bir çift olarak bağ kurmanıza ve birlikte yeni anılar yaratmanıza yardımcı olacak aktiviteler arıyor olabilirsiniz…

Bir çift münasebeti her vakit tanınan romantik sinemalardaki ülkü ikilileri yansıtmasa da, eğlenceli çift aktiviteleri, romantik randevu geceleri, manalı bağlar ve özel alakanızı güçlendirmeye yardımcı olacak çılgın şeylerle dolu bir macera olabilir. Yani, bu formda tasarlarsanız…

Çift olarak yapabileceğiniz aktiflik ilhamınız azalıyorsa yahut keşfedilecek yeni bir şeye gereksiniminiz varsa, size yardıma geldik. Size uzun bir vakit hafta sonları yetecek kadar aktiflik seçeneği sunuyoruz. İşte sizi koltuktan kaldırmak için en sevdiğimiz sempatik flört fikirlerimizin kapsamlı bir listesi.

İlk olarak, kendinize birkaç soru sormalısınız: Ne kadar para harcamak istiyorsunuz? Konutta samimi bir geceyi mi yoksa dışarıda mı olmayı tercih eder? Yeni bir şey mi yapmak ister yoksa daha klâsik bir şeye mi bağlı kalır?

Şimdi, bu sorulara vereceğiniz karşılıklara bağlı olarak, aşağıdaki doğum günü aktifliği fikirlerimize göz atabilir ve bir yahut daha fazlasını seçebilirsiniz.

Planlamaya efor ve sevgi de katıyorsanız, hakikaten yanlış yolda olmadığınızı bilin.

Ve ince bir ipucuna gereksinimleri varsa bu linki “yanlışlıkla” partnerinize gönderebilirsiniz. ????

1
ÖZEL RESTORANINIZA GİDİN

Her çiftin bir tane vardır: Birinci tanıştıkları restoran, onlar için özel bir manası olan restoran üzere… Sade tutmak istiyorsanız, bu kolay ve özel bir seçimdir. Tanıdık bir yerdeyken yeterli olduğunu bildiğiniz bir yemeği yiyerek vakit geçirmekten daha yeterli bir şey yoktur. Sessiz bir gece geçirmek isteyen çiftler için harikadır.

2
FARKLI MÜZELERİ GEZİN

Öğleden sonranızın geri kalanını daha evvel hiç görmediğiniz çarpıcı sanat yapıtlarıyla geçirmekten daha rahatlatıcı ne olabilir? Her oda ortasında el ele yürürken müzenin sessizliğinin tadını çıkarın. Sonra bir sonraki için her şeyi tekrar yapın. Hayatınızdaki sanat tutkunu için eksiksiz bir etkinliktir.

3
KAMP YAPIN

Yapmayı sevdiği bir şeyse, partnerinizi kampa götürün. Birkaç gece gitmek zorunda değilsiniz, bir gecelik konaklama kâfi olabilir.

4
GLAMPING’E GİDİN

Issız bir kamp yerinde uyumaktan ve kendilerini korumaktan nefret ediyorlarsa, glamping sonraki en güzel şeydir. Bu süper ve lüks tecrübesi sunan bir çok yer var. Tek yapmanız gereken kıyafetleri, yardımcı gereçleri, yemeği ve biraz eğlenceyi toplamak. Ve gitmeye hazırsınız!

5
PARKTA PİKNİK VE ŞARAP TADIMI DÜZENLEYİN

Sepeti kendiniz toplayın yahut bir restorandan satın alın. En sevdiği peynir, şarap ve tatlılar üzere; sevdiğini bildiğiniz şeyleri aldığınızdan emin olun.

6
ARABAYLA GÜNÜBİRLİK SEYAHATE ÇIKIN

Yapılacaklar listenizdeki en yakın yeri ziyaret edin, kentte dolaşın. En âlâ dükkânlarında yemek yiyin ve bir hatıra almayı unutmayın.

7
BİRLİKTE YEMEK PİŞİRİN

Eski bir deyişi biliyor musunuz? “Birlikte yemek yapan çift birlikte kalır” değil mi? Mutfaktaki anlarınızı renklendirmek için ölçü kaplarını ve yemek kitabını çıkarın. Akabinde yemeğinizi birlikte pişirin, yalnızca ikiniz için hoş bir akşam yemeğinin tadını çıkarın. Birlikte yemek pişirme kursuna katılmak yeni tarifler ve pişirme teknikleri öğrenmenin eğlenceli bir yoludur.

8
GÜNÜ BİR ŞARAP MAHZENİNDE GEÇİRİN

Gün uzunluğu şarap tatmak, bir arada romantik anlar yaratmak ve açık gökyüzünün tadını çıkarmak için eksiksiz bir mazeret.

9
ÇILGIN BİR ŞEY YAPIN

Helikopter gezintisi, bungee jumping yahut paraşütle atlama gibi… Ona adrenalini harekete geçirecek bir şey ısmarlayın. Ve bu tecrübeleri sağlamayan bir şehirdeyseniz, komşu bir adaya helikopter seyahatini yahut küçük bir uçak seyahatini tercih edebilirsiniz.

10
FAVORİ GRUPLARININ MAÇINA BİLET ALIN

Bira, futbol ve sosisli sandviç… Soğuk bir doğum günü geçirmenin daha güzel bir yolu var mı? Fakat eşiniz çok daha hareketli bir şey tercih ederse, onla bir basketbol yahut voleybol maçı yapın.

11
LUNARPARKA GİDİN

Hiçbir şey bütün öğlenden sonra pamuk şeker yemek ve sürat trenlerine binmek kadar, içinizdeki çocuğu ortaya çıkaramaz.

12
YÜRÜYÜŞE ÇIKIN

Başka bir açık hava fikri için eğlenceli bir yürüyüş planlayın. Favori parkurlarından birini seçebilir yahut yeni bir tane denemek için semtinizin dışına çıkabilirsiniz. Buna nazaran hazırlandığınızdan emin olun ve gayenize ulaştıktan sonra kutlama pikniği yapın.

13
EN SEVDİĞİNİZ SİNEMANIN VE YEMEĞİN KEYFİNİ ÇIKARIN

Dürüst olalım, bazen doğum günleri bir insanın en sevdiği şey değildir. Tekrar de telaşlanmadan özel kılmak istiyorsanız, en sevdiğiniz restorandan sipariş verin. Meskende en sevdiğiniz sineması izleyin. Kim 28 yaşına girerken biraz Çin yemeği ve Harry Potter’ın tadını çıkarmak istemez ki?

14
BİR VAKİT KAPSÜLÜ OLUŞTURUN

Partneriniz duygusal ve el imali ikramlardan hoşlanan biriyse, bir vakit kapsülü yapın. Birbirinize mektup yazın, en unutulmaz anlarınızdan fotoğrafların çıktısını alın ve saklayın.

15
BİRLİKTE BİR YARIŞA KATILIN VE SONRA TATLI BİR ZİYAFET İÇİN DIŞARI ÇIKIN

Tatil günlerini koşarak geçirmeyi seven insan kümesinin bir parçasıysanız, bu sizin için. Bir Cumartesi yahut Pazar gününü birlikte 5K yahut 10K koşarak geçirin ve akabinde hak ettiğiniz birtakım ikramlar ve tatlılarla kendinizi şımartın.

16
BİR KAÇIŞ ODASINA GİDİN

Siz ve partneriniz bulmacaları tamamlamak için birlikte çalışmayı seviyorsanız, bu harika bir aktivite olabilir.

17
FAVORİ KÜMENİZİN KONSERİNE GİDİN

Tüm müzikleri seviyorlarsa, mahallî bir caz bara uğrayın ya da kentinizde canlı müzik olup olmadığına bakın.

18
BİR LİSTE YAPIN VE BİR SONRAKİ SEYAHATİNİZİ PLANLAYIN

Çift olarak yapılacaklar listesi için beyin fırtınası yaparak bir sonraki maceranıza birlikte hazırlanmaya başlayın. Birlikte milletlerarası bir seyahate çıkmak ister misiniz? Ya da barınaktan bir köpeği sahiplenmeye ne dersiniz? Sonraki adımlarınızı planlamak için birlikte biraz vakit geçirin.

19
ŞEHİRDE PİZZA TİPİNE ÇIKIN

Şehrinizdeki ünlü pizzacıların her birinden bir dilim alın ve onları 1’den 10’a kadar bir ölçekte sıralayın. Temelde seksi yemek eleştirmenleri olarak rol oynuyorsunuz. Bunun sonunda yatak odasında çok eğlenceli olabileceğine inanıyoruz…

20
MASAJ ZAMANI

Partneriniz ile en uygun yerde bir spa günü yapabilirsiniz. Ya da meskende deneyebilirsiniz. Rahatlatıcı bir müzik açın, ışıkları kısın ve birbirinize masaj yapın. İşlerin sizi, oradan nereye götürdüğünü görebilirsiniz.

İlgili Mesajlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.