Rehber

LANCÔME VE HAZAL KAYA SANAT VE EĞLENCE DÜNYASINI BOĞAZDA BULUŞTURDU

Lazy

A9Cfd1C1 5Bc1 4131 Ad22 2C6B1801De16 Estee

Magazin ve sanat dünyasının tanınmış isimleri, hoşluk devi Lancôme’un imza parfümlerinden La Vie Est Belle için Halas 71 isimli tarihi teknede buluştu. Lancôme’un birinci lokal marka elçisi Hazal Kaya’nın mesken sahipliği yaptığı parti, iştirakçilere Boğaz’da unutulmaz anlar yaşattı. 21 Eylül Çarşamba günü gerçekleşen aktifliğe, ortalarında Sedef Avcı, Aslı Kızmaz, Melike Şahin, Sitare Akbaş, Elçin Afacan’ın da olduğu pek çok isim katıldı.

Boğaz’ın prensesi olarak nitelenen, tarihi Halas 71 isimli tekneden gerçekleşen parti, iştirakçileri cümbüş dolu bir boğaz cinsine çıkardı. Sedef Avcı, Aslı Kızmaz, Sitare Akbaş, Melike Şahin, Elçin Afacan üzere pek çok ünlü ismin katıldığı partide konuklar; eşsiz Boğaz görünümünde keyifli anlar yaşadı, efsanevi La Vie Est Belle’i deneyimleme fırsatı yakaladı.

Etkinliğe konut sahipliği yapan Hazal Kaya, “Lancôme’un memnunluktan ilham alan parfümü La Vie Est Belle için unutulmaz bir gece yaşıyoruz. Tüm sevdiklerim ve Lancôme dostları ile bu gece birlikte olmaktan çok memnunum.” dedi.

D7Bcd82D 7311 40E8 84B5 D8Caea4591Ad 4Fb631Aa 728A 42C4 8Cee D8F48B3A04A8

L’Oréal Luxe Divizyonu Genel Müdürü Ufuk Batur, “Biz dünyayı harekete geçiren hoşluğu yaratmak için çalışıyoruz. Bireylerin kendilerini düzgün hissetmelerini sağlamak için varlığımızı sürdürüyoruz. 10 yıl evvel bu ideolojinin en harika örneği olarak La Vie Est Belle parfümümüzü Lancôme severlerin beğenisine sunduk. La Vie Est Belle, yani Hayat Hoştur, ismiyle bizlere her an yaşamanın gücünü hatırlatıyor. Kokusu ile bizleri memnunluk ve his dolu anılara götürüyor. Türkiye’de sevenlerimiz ile farklı bir bağ kurmak, markayı bizlerin lisanından anlatmak, daha kuvvetli ve samimi kılmak için de bir prensip imza attık. 2022 yılı itibariyle, Lancôme ideolojisini sembolize eden bir marka elçimiz var artık, kendisi birinci Türk Lancôme marka elçisi olarak bizi hem Türkiye’de hem tüm dünyada temsil ediyor. Çok sevgili elçimiz ve dostumuz Hazal Kaya’ya bizimle olduğu ve bu ideolojiyi kendi var oluş hedefi ile birleştirip en âlâ halde anlattığı için teşekkür etmek istiyorum. Biz bugüne çok evvel hazırlanmaya başladık. Yaz aylarında Hazal ile Paris’e giderek markamızın Dünya Lideri ile vakit geçirdik, Paris sokaklarında Hazal La Vie Est Belle’e kendi dokunuşunu kattı” dedi.

Mutluluk mottosu ile öne çıkan La Vie Est Belle, Türkçe’de “hayat güzeldir” manasına geliyor ve kokusu ile adeta bunu destekliyor. La Vie Est Belle, kalıcılığı ve çiçeklerin büyülü dünyası ile bulunduğu her alana memnunluk saçıyor. Mutluluğun dışa vurumu olarak tanımlanan La Vie Est Belle, Lancôme bayanına mutluluğa ulaşan yolu bulmada bir davetiye sunuyor.

La Vie Est Belle’nin kalbi olan iris çiçeği; üst notalarda siyah frenk üzümü ve armut ile, orta notalarda yasemin ve Tunus portakal çiçeği ile, alt notalarda ise Tonka fasulyesi, vanilya ve pralin ile birleşiyor. Epeyce tesirli ve kalıcı bir kokuya sahip olan La Vie Est Belle, çiçek kokularını eksiksiz bir halde buluşturarak karşı konulmaz olmanızı sağlıyor. Sıcak oryantal kokular, çiçeksi ve tatlı gurme kokularla bir ortaya geliyor ve vazgeçilmez La Vie Est Belle ortaya çıkıyor!


Bu bir reklamdır.