Rehber

KIKO MILANO, OKYANUSLARI KORUYOR

Lazy

B9155B55 Bc5A 47B2 8834 7B0F2E281626 Watch%20Pink%20Receipt%20Copy%2020 1%20(1)

Kiko Milano, bu sonbahar sürdürülebilirlik temel alınarak yaratılmış Blue Me koleksiyonu ile okyanusları ve dünyamızı kurtarmadaki rolümüze dikkat çekiyor.

Okyanuslardan esinlenen eşşiz renk paletine sahip Blue Me koleksiyonu, etraf dostu içerikleri ve ambalajları, upcyled (ileri dönüştürülebilir) bileşenleri ve tabiatta çözülebilen içeriklerden oluşan formülleri ile “Sorumlu Güzellik” anlayışını makyaj severlerin gündemine taşıyor.

En küçük aksiyonların bile gezegenimizi ve okyanusları korumak konusunda büyük tesirleri olacağına inan Kiko Milano, Blue Me koleksiyonundan aldığı ilham ile Plastik Bank ile bir işbirliği başlatıyor. Okyanuslardaki plastik kirliliğiyle uğraş etme maksadıyla faaliyet gösteren Plastic Bank ile yapılan bu mutabakat sayesinde Kiko Milano, yıl boyunca okyanuslardan 4,6 milyon tek kullanımlık plastik şişe altığının toplanmasını ve geri dönüştürülmesini destekleyecek. Plastic Bank işbirliği ile geri kazanılan ve geri dönüştürülebilen plastik ölçüsü ise, Blue Me koleksiyonun ambalajında kullanılan plastik ölçüsünün tam iki katı olacak.

İçerikleri ve ambalajları ile “sorumlu güzellik” anlayışına dikkat çeken Blue Me koleksiyonu, hiçbir formda performanslarından ödün vermeyen eserleri ile azamî tesirli makyaj görünümü vadediyor. Kiko Milano, bu sonbahar da, Blue Me koleksiyonunda yer alan 36 saat tesirli maskara, 3D efektli ruj ve 2’si 1 ortada ruj ve allık üzere inovatif eserleri ile fark yaratıyor.

Bcf9F4Cd 53C6 4730 A7Ee Edb02Bba9172 0D9Af859 Cf4B 4878 9D67 F1F2Aea3632B
36 saat tesirli maskara: 36H Long Lasting & Volume Effect Mascara
36 saat kalıcı hacim veren maskara, gün uzunluğu harika bir görünüm sunuyor. Oval şekili fiber aplikatöre sahip maskara kirpiklere azamî netlik görünümü verirken, topaklanma yapmıyor. 36 saatlik güçlü bir hacim sağlayan eser, vegan ve %99 doğal içerikten üretilmiş.

Blue Me Natural Look Lip & Cheek
Doğal bitişli 2si 1 ortada ruj ve allık dudaklarda ve yanaklarda doğal tonları sevenler için çok uygun bir eser. Doğal içeriklerle zenginleştirilmiş formüle sahip eserin Biscuit, Mauve or Rose renk seçenekleri bulunuyor.

Blue Me 3D Effect Lipstick Duo
Bir uçta 3D efektli balm birtakım başka uçta ise kremsi bir ruj seçeneği sunan vegan eser dudaklara dolgun ve etkileyici bir görünüm veriyor. Rosy Nude, Yes Mauve yahut Think Red renk seçeneklerine sahip olan ruj, dudaklarında 3 boyut efektini sevenlerin gözdesi olacak.

İlgili Mesajlar