Rehber

İnternette Seksle İlgili En Çok Aranan Sorular ve Cevapları

Lazy

İnternette Seksle İlgili En Çok Aranan Sorular ve Cevapları

İnternette Seksle İlgili En Çok Aranan Sorular ve Cevapları sizin için derledik;

1-Seks nedir?

Seksi kısaca cinsel beğeni, bedensel birleşmek olarak adlandırılabilir. Seks genelde penetrasyon (birleşme) olarak tanımlansa da pek çok çeşidi olduğunu unutmamak gerekir.

2-Seks esnasında namacıyla ağrı/acı olur

Seks katiyen incitmemeli. Eğer temas esnasında ağrı/acı hissediyorsanız bir şeyle yolunda gitmiyor demektir. Seks esnasında ağrının en asli namacıylai kuruluk be yeteri kadar uyarılmamaktır. Sorun bu değilse bu ağrı/acılar diğer bir sıhhat problemine işaret ediyor olabilir. Bunun amacıyla bir an evvelce bir ekspertize görünmenizi tavsiye ediyoruz.

3-Seks nasıl hissettirir

Seks, her seferinde size değişik hissettirebilir. Zevk veren duygular cinsel organlarınızla sınırlı kalmaz bütün beneninize yayılırsa orgazm noktasına gelirsiniz. Bu nokta ‘zirve’ olarak da tanımlanır. Seksin zirvesi orgazmdır. Fakat bu, orgazm olmazsanız beğeni alamazsınız demek değildir. Seksten aldığınız his partnerinizle olan iletişiminizden, o gün nasıl bir ruh durumunda olduğunuzdan ve daha pek çok etkenden ötürü değişebilir.

4-Rüyamda seks yaptığımı nasıl görebilirim

Kendinizi seks rüyası görmeye zorlayamazsınız. Elbette aklınızdaki şeyleri hayal etme eğiliminde olduğunuz amacıyla, gün boyu seks düşünürseniz seksi bir rüya görme şansınızı artıracaksınız.

5-Nasıl öpüşülür

Bu soru, ön görü edemeyeceğiniz kadar çok çok aratılıyor! Nasıl öpüşülür diye merak edenlere; çok kolay. Başınızı eğin, gözlerinizi kapatın ve dudaklarınızı birleştirin. Ardından ise kendinizi akışa bırakın.

6-Seks vakitı ne kadar olmalı

Yapılan araştırmalar, ortalama seks vakitınin yedi dakika olduğunu söylüyor. Seks tabii ki bu süreden çok daha uzun ya da daha kısa sürebilir. Her şey ikinizin enerjisine, ne kadar süratli zirveye çıkma eğiliminde olduğuna, fazlası vakit yaşa ve deneyime bağlıdır. Fakat şunu sakın unutmamalısınız ki her çiftin ideali kendisine özeldir.

7-Seks esnasında ne kadar kalori yakılır

Bu, seksin ne kadar sürdüğüne ve ritmine bağlıdır. Eksperler bunu kolay bir numuneyle açıklıyor; aşağı yukarı 30 dakikalık dinamik bir seks, bir zumba ya da kickboks antremanı kadar kalori yakmanızı sağlayabilir!