Rehber

İç Çamaşırlarının Cinselliğe Etkisi

Lazy

İç Çamaşırlarının Cinselliğe Etkisi, yapılan araştırmalar, iç çamaşırlı bir bedenin, tamamiyle çıplak bir bedenden daha çekici yaklaştığını söylüyor. Peki bunun sebebi ne? İç çamaşırları amacıyla çıplak bir bedenden daha seksi geliyor? Seksi iç çamaşırları giymenin cinsel hayatınıza ne gibi etkisi var? Merak ettik, araştırdık. İşte cevaplar…”
Seksi iç çamaşırları giymek gerçekte yalnızca erkekler amacıyla oluşturulan bir hazırlık değildir. Kadınlar, kendilerini daha iyi ve özgüvenli hissederler.

Öte yandan seks amacıyla hazırlık gerçekleştirme da çoğu uzmanın önerdiği bir durum. Seks evveli o anı düşünmek, belki makyaj gerçekleştirme, parfüm sıkmak ya da özel bir şeyler giyerek hazırlık gerçekleştirme hem bireyi mental olarak hazırlayan hem de karşıdakini mutlu eden bir süreç.

İç çamaşırları daha çekici geliyor!

Erkekler, tamamiyle çıplak bir beden yerine iç çamaşırlı bir bedeni daha çekici ve seksi buluyor. Bunun sebebi tam bilinmese de insan doğasının keşfetme isteğiyle büyük bir ilgisi olduğunu düşünülüyor. Biz de bu sonuçtan yola çıkarak sizlere cinsel hayatınızı ateşleyecek birkaç teklifte bulunmak istiyoruz.

Günümüzde seksi kıyafet tipleri aklın alamayacağı kadar çok. Neden siz de yararlanmayasınız ki? “Nasıl olsa üzerimde durmuyor” diye düşünerek kendinizi özel hissedeceğiniz parçalar giymekten vazgeçmeyin.

Erkekler, görsel materyaller ile daha çok uyarılıyor. Seksi çamaşırlar, bu uyarılma içeriğine olağanüstü ölçüde katkıda bulunuyor.

Seksi çamaşırlar giymek, partnerinizde amaca odaklanmak yerine anda kalmayı sağlayacaktır. Bu sayede ön sevişme zamanı ile birlikte bayanın aldığı beğeni de artar.

Sadece çamaşırlardan değil, özel parçalardan da faydalanın. Daha evvelce hiç jartiyer giydiniz mi? Cevabı “Evet” olanlar bunun ne demek olduğunu bilir. Eğer cevabınız “Hayır” ise daha çok beklemeyin ve derhal kendinize bir jartiyer satın alın.

Jartiyerin yanı sıra beden çoraplarından da faydalanabilirsiniz.

Erkekler, siz de yapın!

Yukarıda bayanlara önerilerde bulunduk fakat aynı şeyler erkekler amacıyla de geçerli. Seks amacıyla hazırlık gerçekleştirme yalnızca kadınlar amacıyla geçerli değil, unutmayın.

Erkeğin bakımlı olması, seks evveli hazırlık yapması, iç çamaşırlarına özen göstermesi kadınlar amacıyla çok önemli. Sadece iç çamaşırı deyip geçmeyin. Gördüğünüz gibi cinsel hayatınız üstünde bir hayli etkili!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.