Rehber

Fantazi İç Giyim Seçimi Nasıl Yapılmalı?

Fantazi İç Giyim Seçimi Nasıl Yapılmalı?

Fantazi iç giyimi, klasik iç giyimin dışına çıkıp kendine heyecan katmak için sıkça tercih edilen bir üründür. Hem kadınların hem de erkeklerin dikkatini çeken bir giyim türüdür. Çok fazla seçeneğinin olmasından dolayı insanlara birçok seçim şansı tanır. Fantazi iç giyim tercihinde kişiler vücut tiplerine ve ten renklerine uyumlu bir şekilde seçimde bulunmalıdırlar. Fantazi iç giyim seçiminde vücut tipi ve ten rengi kadar sağlığa zararlı olmamaları da çok fazla önem taşır. Ürünün anti bakteriyel ve anti alerjen bir ürün olması hayati önem taşır. Çünkü iç giyim titiz davranılması gereken ürünler arasında yerini alır. Bu yazımızda fantazi iç giyim seçimi ve modellerini konuşacağız.

Fantezi İç Giyim

Her ürün gibi iç giyimde de kullanılan ürüne göre fiyatlar değişir. Çok fazla seçeneğin olması her bütçeye hitap eden ve herkesin alabileceği ürünlerin olmasını sağlar. Ürünlerin farklı detayları vardır. Ürünler arasından seçim yapılırken kişinin hem kendi hem de partnerinin zevkini göz önünde bulundurması gerekir. Bu sayede kişiler kendilerine en uygun iç giyim modelini seçebileceklerdir. Seçilen model kişiler için rahat olmalıdır. Çünkü fantazi iç giyimi seçiminde en önemli durumlar kişilerin sağlığını koruması ve rahat bir kullanım sağlamasıdır. Bu nedenle de üretim yapılırken dikkat edilir. Ürünler farklı desen ve renklere sahip olarak üretilir. Efantazi birçok ürün çeşitliliği ile içerisinde birçok modelleri sizlere sunuyor..

Fantazi İç Giyim Seçimi Nasıl Yapılmalı?

Godewo Yeşil Dolgusuz Dantelli Sütyen Takımı Ürünümüzü Görsele Tıklayıp İnceleyebilirsiniz.

Fantezi İç Giyim Modelleri

Bilinen modeller arasında fantazi gecelik, fantazi gece kıyafetidir. Fantazi iç giyimi size veya partnerinizi daha çekici hale getirecektir. Ürünün doğru bir şekilde tercih edilmesi gerekir. Bu sayede üründen daha fazla verim alınır. Ürünler mevsime uygun şekilde üretilir. Ürünlerin dikişleri kişileri rahatsız etmeyecek şekilde yapılır, bu da konforlu bir kullanım imkânı sağlar. Özel ve sağlıklı kumaşlarla üretilir. Bu sayede kişilerin alerji olma durumları ortadan kalkar. Fantazi iç giyim seçimi yapılırken bunlara dikkat edilmelidir.

Vücut Tiplerine Göre Seçim Nasıl Yapılmalıdır?

Her gün sosyal medyada yeni trendleri ve yeni moda ürünleri takip eder, araştırır veya bunları yapmasak bile görürüz. Sıra iç çamaşırı seçimine geldiğinde maalesef ki aynı özeni göstermiyoruz. İç çamaşırı seçimine dikkat eden, özen gösteren insanlar bilir ki, doğru iç çamaşırı seçimi hem günlük hayatta hem de cinsel hayatta harika hissettiriyor.

Fantazi iç çamaşırı seçimi duruşunuzu bile etkileyebiliyor. Ancak dikkat edilmesi gereken nokta her beğendiğiniz ya da bu sezon trend olan, en çok tercih edilen bir ürün size uygun olmayabilir. Nasıl kıyafette vücut tipine göre giyinmek gerekiyorsa, aynı şekilde fantazi iç giyim seçimi yapılırken de buna dikkat edilmesi gerekir.

Sizler için vücut tipine göre doğru iç çamaşırı seçimi nasıl yapılır bunu araştırdık. Fantazi iç giyim seçimi yapmadan önce bu yazımızı mutlaka okumalısınız.

1-) Kum Saati Vücut Tipi

İdeal diye tabir edilen vücut ölçülerine sahiptirler. Kum saati gibi bir vücutları olduğu için bedenleri 36-24-36 şeklindedir. İsminden de anlaşıldığı üzere adeta kum saati şeklinde diyebiliriz. Her bedende, her vücutta olduğu gibi elbette bu  vücut tipinde de kusurlar olabilir. Bu yüzden kendinizde neyin eksik olduğunu, kıyafet veya iç çamaşırı seçiminde nelere dikkat etmeniz gerektiğini iyi bilmek gerekir.

Bu bilgileri öğrendikten sonra sıra geldi fantazi iç giyimi seçimine… Her zaman söylediğimiz gibi gerçekten kusursuz diyebileceğimiz bir vücut tipi olduğu için hemen hemen her şey bu vücut tipine gerçekten çok iyi oturur ve çok güzel durur. Ancak bana en çok yakışacak, bu model de tam anlamıyla kum saati vücut tipi için yapılmış diyebileceğimiz iç çamaşırını soracak olursanız bu kesinlikle ise ince belinizi ortaya çıkaracak yüksek bel bir külot diyebiliriz. Kadınlara özel olarak konuşacak olursak jartiyer ilk sırada önereceğimiz fantazi iç giyim seçimi olacaktır.

2-) Üçgen Vücut Tipi

Son yıllarda insanların vücutlarını geliştirmeye odaklanmasıyla en çok sevilen ve olması istenilen vücut tipi üçgendir. Dünyaca ünlü yıldızlarda görmeye alışık olduğumuz ve herkesin çok beğendiği büyük kalçalar artık hayal edilen bir unsur haline geldi. Bu vücut tipinde kalçalar ciddi anlamda dikkat çekicidir ve omuzlardan daha geniş duran bir seviyededir.

Bu bilgileri öğrendikten sonra sıra geldi fantazi iç giyimi seçimine… Bu vücut tipinde dikkat çeken kalça olduğu için fantazi iç giyim seçiminde alt giyime özen gösterilmelidir. Ancak bundan rahatsız oluyorsanız ve orantılı bir vücut hattım olsun istiyorsanız, sizin için en ideal olan büstiyer şeklindeki iç çamaşırlarıdır. Böylece kalçanız ve göğsünüzde doğru orantı oluşmuş olacak. Bir diğer seçenek ise düz kesim iç çamaşırı seçmektir.

3-) Elma Tipi Vücut Tipi

Gerçekten elmaya benzeyen bir vücut tipidir. Şöyle ki üst beden kalın, alt beden incedir. Yani üst ve alt beden arasında bir orantısızlık vardır. Özellikle bel çevresi kalındır. Türk toplumunda en yaygın vücut tipidir.

Bu bilgileri öğrendikten sonra sıra geldi fantazi iç giyim seçimine… Buradaki amaç üst beden ve kalçanızdaki orantısızlıkları gidermek olmalıdır. Bu yüzden de kolsuz ürünlerin seçimi daha doğru olacaktır.

4-) Dikdörtgen vücut tipi

Dikdörtgen vücut tipi fazlalıkların ve vücut eğriliğinin olmadığı bir vücut tipidir. Kalça, omuz ve üstünüz neredeyse aynı seviyededir. Bu vücut şekline sahip olanlar daha çok atletik vücuda sahip olan insanların vücut şeklini oluşturur.

Bu bilgileri öğrendikten sonra sıra geldi fantazi iç giyim seçimine…  Belinde kuşaklar ve lastikler olan her şeyi seviyorsanız, korseler sizin için açık bir seçim olacaktır. Daha uzun bir gövdeye sahipseniz, jartiyer tercih edebilirsiniz. Büstiyer iç çamaşırlarıyla çizgiler arasında güzel bir kombin oluşturabilirsiniz.

Fantazi İç Giyim Seçimi Nasıl Yapılmalı?

Fiyonklu Bel Bacak Bağlamalı Jartiyer Harness Ürünümüzü Görsele Tıklayıp İnceleyebilirsiniz.

5-) Ters Üçgen Vücut Tipi

Dışarıdaki bütün geniş omuzlu kadınlara bir haykırış. Bunu okuyorsanız, bunun vücut tipinizi tanımladığını bilmelisiniz. Omuzlarınız ve göğüs çizginiz kalça genişliğinizden daha geniştir ve bazen atletik görünebilir.

Bu bilgileri öğrendikten sonra sıra geldi fantazi iç giyim seçimine… Fantazi iç giyiminizde Askılı çamaşırları giymek daha iyidir. Daha düz bir yapınız varsa, dikkati dağıtan bir şeyle tercih edin. Hatta dantel bir külot ya da tanga bile sizin için uygun olabilir. Size nispeten düz bir görünüm veren iç giyim takımlarını tercih edin.

6-) Yuvarlak Vücut Tipi

Oldukça kendini açıklayıcıdır ve adından da anlaşılacağı gibi, bu vücut tipi belin yakınında yuvarlanır ve çok az veya hiç tanımlanmamıştır. Gövde ve üst bedeniniz kalçalarınızdan daha geniştir.

Bu bilgileri öğrendikten sonra sıra geldi fantazi iç giyim seçimine… Doğru seçim, hem belinizin fazlalıklarını gizleyen hem de büst çizgisini tanımlayan bir üründür. Bunlar vücudunuzda da gergin bir şekilde olmalıdır. Eğer bu şekilde bir vücut şekliniz varsa, bunlarla rahat hissedeceksiniz. Başka bir seçenek de iyi gidecek kolsuz fantazi iç giyim tercih etmektir. Yeni giymeye başlayanlar için önerimiz çok rahat değilseniz koyu renkleri deneyin. Ya da sevdiğiniz iç çamaşırlarını deneyin ve hem seksi hissettiren hem de kumaş bakımında hem de saten iç çamaşırı kıyafeti ile eşleştirin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.