Rehber

Erkekleri En Çok Etkileyen İç Çamaşırları

Lazy

Erkekleri En Çok Etkileyen İç Çamaşırları konusunda kadınların hatalı bildikleri bir konuyu açıklığa kavuşturalım… Evet erkekler çıplak bir kadın bedenini seviyorlar ama ondan daha çok sevdikleri bir şey varsa oda çarpıcı bir iç çamaşırı giymiş kadın bedeni. Bu hususta bir çok tetkik yapılmış ve namacıylaleri arasında iç çamaşırının meydana getirdiği gizemden tutunda cazibeye kadar bir çok nokta yer almaktadır… Peki aslında erkekler iç çamaşırlı kadınları namacıyla bu kadar çok seviyor, erkeklere çekici gelen şey nedir?

Sebepleri arasında ilk başta gelenlerden biri iç çamaşırının fonksiyonudur. Nasıl yani der dediğinizi duyar gibiyiz, şu şekilde ki, bir çok seksi iç giyim markasının hedefi kadın bedeninin şehvetli noktalarını vurgulamaktır. Bu sebepten dolayı iç giyim markaları, erkeklerin dikkatini belirli bölgelerde yoğunlaştırmaya özen gösteren tasarımlar yapmaktadır, bu türce erkekler yönlendirilerek dikkatlerinin çekilmesi sağlanır ve buda erkeklerde heyecan meydana gelmesine namacıyla olur.

Bir diğer mühim noktada gizemdir. Yapılan binlerce test şunu göstermiştir, biri çıplak öteki iç çamaşırlı iki kadın fotoğrafı konduğunda erkekler her vakit iç çamaşırlı olanı seçmişler. Bunun sebebi araştırıldığında heyecan ve gizemin bir arada olması gösterilmiştir. Evet düz mantıkla bakıldığında çıplak bir kadın bedeni gerektiğince heyecan verici olabilir ama maalesef ki bir gizemi yoktur. Buradan da anlaşılıyor ki bu erkekler amacıyla biraz gizem her vakit lüzumlu 😉

İç çamaşırının erkeklere heyecan vermesinin bir diğer sebebi de değişik türlerde olmalarındandır. Transparan, şeffaf, g-string, tanga, brazillian, korse, jartiyer, babydoll gibi değişik türlerde ki iç çamaşırları erkeklerin keşfetme ve heyecan hislerini körüklemekte. Her bir değişik türün kadın özel mekanlarıni değişik vurgulamaları sebebiyle de erkekler tıpkı mıknatıs gibi çekilmekte…

Bu kadar konuştuk sıra geldi, erkeklerin en beğendiği, en çok istek duydukları, en çok hoşlandıkları, karşı koyamadıkları iç çamaşırı modellerine…

Erkekleri en çok heyecana sürükleyen iç çamaşırı modellerinin en başında transparan ve şeffaf iç çamaşırları gelmekte. Sebepleri arasında transparan iç çamaşırlarının heyecan verici mekanları tam olarak vurgulaması sebep gösterilmekte. Heyecanı doruklara çıkartacak özel tasarımlara sahip seksi transparan iç çamaşırları, bu sırrı bilen kadınlar doğrulusunda hemen satın alınmakta.

Erkekleri heyecanlandıran ikinci bir şey var ise oda dizüstü çoraplar ve jartiyer. Burada da gizem ve hatların belirtilmesi başrolde yer almakta. Ayrıca, tek düzelikten çıkıldığı amacıyla, yeni heyecanlar, yeni fantaziler, hem erkeği hem de kadını tatmin edici boyutta meraklandırmakta…

Erkeklere sorulan, sizi en çok hangi renk iç çamaşırı etkiliyor sorusuna cevap, kuşkusuz kırmızı ve tonları olmuş. Bunun namacıylaleri arasında yılbaşında kırmızı iç giyim armağan etmenin vermiş bulunduğu genel bir algı da olabilir ama neticede erkekler kırmızıya dayanamıyor. Kırmızıya dayanamayan bir şey daha vardı, o da boğalar 🙂 ikisi arasında bir bağ sağlanabilir mi buda ayrı bir incelemenin konusu…

Erkeklere sorulan sorulardan bir tanesi de en çok hangi ayrıntı sizi heyecanlandırır sorusu olmuş ve bu bozukluğun yanıtı da fiyonk olmuş. Sebebini bizlerde çok merak ediyoruz, bir yerlerde birtakım reklamcılar fiyonk ve cinselliği eşleştirme yapmış olmalılar :))

Bunu listeye koymazsak olmazdı… Her ne kadar dantel çeyizlerimizde, evimizin her köşesinde, hem de internette bol bol esprisi yapılsa da, dantelli iç çamaşırları erkeklerin en sevdikleri iç çamaşırları arasında yer almaktadır.

Erkeklerin tercih ettikleri iç çamaşırları arasında bir ayrıntı daha var ki o da alt ve üst çamaşırların uyumlu olması yani grup olması. Eğer uyum konusu ile ilgili alt ve üst parçaları kombinleme de başarılı değilseniz, heyecan kaçsın istemiyorsanız sütyen külot grupı giymeye özen gösteriniz.

Görüldüğü gibi erkeklerin zevkleri ve talepleri bu tür listelenmekte. Elbette her erkek bir değil ama yukarıda sunduğumuz tarzları giydiğiniz de etkilenmeyecek erkekte galiba çok yok gibi.

Eğer formülüze etmek gerekirse, erkeklerin en sevdiği, karşı koyamadığı iç çamaşırları, kırmızı ve tonlarında, dantelli, transparan ayrıntılar, üstünde fiyonklar olan ve alt üst grup durumunda olan iç çamaşırları olmakta.