Rehber

Erkek Fantazi Giyim Nasıl Olur?

Sütyen, iç çamaşırı veya mayo gibi yaşadığınız yerdeki mağazalardan sosyal medyaya kadar kadın fantazi iç çamaşırları her yerde. Bu yaygınlığın çoğunluğu çok dikkat çekiyor, ancak çoğu tarafından kabul edilebilir olarak görülüyor. Bu kabul edilebilir olduğunu düşündüğümüz bir şey, peki ya erkek iç çamaşırları? Bir erkek sosyal medyada dar iç çamaşırı giyerse, genellikle engellenir veya gizlenir. Mağazalarda, köşede küçük bir seçim yapılırken, kadınlar tam bir zemin kaplıyor. Fakat erkeklerin kadınlar kadar fantazi iç çamaşırı satın almalarına izin verilmesi ve bundan zevk almaları gerektiğini düşünüyoruz. Erkek fantazi giyim nasıl olur?

Fantazi iç çamaşırlı bir erkek, partnerinin fantezi dünyasını büyüler. Klasik boxerlar ve külotlar artık modern bir partnerin fantezilerini yerine getirmiyor. Cinsel hayatları içerisine heyecan katmak ve kendilerini göstermek adına erkeklerden de adım bekleniyor. Piyasada jockstrap, tanga ve külot gibi fantezi iç giyim seçenekleri erkekler için ya yanlış yönlendiriliyor ya da gösterilmiyor. Kadınların yeni iç çamaşırlarını denemekten zevk aldıkları gibi, erkek iç çamaşırlarının da erkekler tarafından seksi olarak görülmesine ve zevk almasına izin verilmelidir. Bir erkek kendini rahat hissettiği iç çamaşırını giymelidir. Erkek fantazi giyim nasıl olur sorularını cevaplamak ve sizlere bazı bilgiler vermek adına bu yazıyı derledik. Hadi gelin başlayalım.

Erkek Fantazi Giyimi

Erkek fantazi giyimi, klasik iç giyimin dışına çıkıp kendine heyecan katmak için sıkça tercih edilmesi gereken bir üründür. Hem kadınların hem de erkeklerin dikkatini çeken bir giyim türüdür. Fakat algıların değişememesi ve seçeneklerin az gösterilmesinden muzdariptir. Bilinmelidir ki en az kadın iç giyimi kadar, erkek iç giyimi de seçeneklerle çoğaltılmıştır. Erkek fantazi giyim nasıl olur sorumuzun ilk cevabı kişilerin vücut tiplerine uyumlu bir şekilde olmasıdır.

Bir diğer cevabımız ise erkeklerin kendi ten renklerine uygun ve uyumlu bir şekilde seçim yapmalarıdır. Bu iki sorunun cevabını yanıtlamak seçim yolunuzda sizlere ciddi kolaylıklar sağlayacaktır. Erkek fantazi giyiminde seçiminde vücut tipi ve ten rengi kadar sağlığa zararlı olmamaları da çok fazla önem taşır. Seçeceğiniz anti bakteriyel olması ve alerjik bir madde içermemesi hem özgüveniniz hem de cinsel hayatınız için önem taşır. Çünkü erkek iç giyimi titizlikle seçilmesi ve titiz davranılması gereken ürünler arasında yerini alır.

Erkek Fantazi Giyim Neden Önemlidir?

Fantazi iç çamaşırı birçok cinsel partnerliğin arzularını tetikler. Size belki haber vermeyecekler ama gerçek şu ki: Fantazi iç giyimi tercih etmekten ve göstermekten çekinmeyen erkek yarışı genellikle kazanan kişidir. Erkek fantazi giyim nasıl olur? Soruları karşısında yazımıza devam ediyoruz.

Fantazi iç çamaşırlar çoğu erkek için her zaman ilk tercih değildir. Ancak, kullanıcının benzersiz ve kendine güvenen kişiliğini daha iyi yansıtan hiçbir şey yoktur. Ve herkes kendi tenine güvenen bir partneri sever. Erkek fantazi giyim nasıl olur sorusunun cevaplarını verdik. Şimdi sizlere bu sorulardan sonra gerçek algıları anlatalım.

Erkek Fantazi Giyimdeki Gerçekler

1.Erkekler İçin Seçenekler Asla Az Değildir!

Erkek olmanın boxerlar ve külotlar arasında seçim yapmak anlamına geldiği günler geride kaldı. Bugün cinsel partnerleri erkekleri tanga gibi fantezi iç giyimi ile görmek istiyor. Bugün piyasada erkekler bu kadar çok, farklı ve renkli fantazi iç çamaşırı gibi fantazi ürünleri çeşitliliğinin bulunmasının temel nedenlerinden biridir.

Merry See Deri Boxer Ürünümüzü Görsele Tıklayıp İnceleyebilirsiniz.

Erkek Fantazi Giyim Nasıl Olur? - Efantazi

2.Kendinizi Göstermeniz Konusunda Size Avantaj Sağlar

Partnerleriniz için mükemmel seksi iç çamaşırları seçtiğinizde, sizi tüm doğru zamanlarda tamamlarlar. Partnerleriniz buna kesinlikle ama kesinlikle bayılacaktır.

Varlıklarını nasıl vurgulayacağını bilen bir erkekten daha çekici bir şey olamaz. Erkeklerin bu davranışı güven ve çekicilik yayar. Bu kesinlikle cinsel hayatınızda heyecan için büyük bir avantaj. Erkek fantazi giyim nasıl olur sorusunun cevabından önce bu doğrunun bilinmesi gerekir.

3.Partnerlerinize Utangaç Olmadığınızı Söyler

Partnerlerinin sevmediği bir şey varsa, o da cinselliği konusunda utangaç ve çekimser olan bir erkektir. Partnerinize kendinizi göstermenin en etkili yolu, doğru iç çamaşırı seçimidir.

4.Görünüşünüze Önem Verdiğinizi Gösterir

Yanlış ve cinsiyetçi algıdan uzaklaşmalısınız. Partnerleri aslında görünüşlerine dikkat eden erkekleri beğenir ve onlara saygı duyarlar. Cinsel partnerler bir erkeğin görünüşünü ve çekiciliğini de dikkate alır. Erkekler için fantazi giyimi nasıl olur soruları karşısında, görünüşünüze ve partnerinize önem verdiğinizi göstermenin kesinlikle bir yoludur. Modern erkek iç çamaşırlarındaki en son stiller, görünüşünüze gerçekten önem verdiğinizi gösterebilir.

5.Maskülen

Çoğu erkek, belirli önyargılı kavramlar için fantazi erkek iç giyim tarzlarından uzak durur. Belki de çok ünlü ve erkeklere özel dergilerde reklamı yapılmadığı içindir. Ya da belki erkekler tanga, bikini veya dar boxer giymenin onları kadınsı göstereceğini düşündüğü için. Bu düşünce gerçeklerden tamamen uzaktır.

Bu nedenle geri çekildiyseniz, o zaman durma zamanı. Bu düşünce sizi kesinlikle geri götürecek ve cinsel hayatınızdaki aktifliğinizi ve özgüveninizi zedeleyecektir.

6.Klasik Değildir!

Erkekler için fantazi iç giyimi tasarımlarının kesinlikle ucuz veya kalitesiz bir yanı yoktur. Erkekler için fantezi iç giyimi kesinlikle klasik değildir. Gayet şık ve çekici modeller arasından kendinize en doğru olanı bulabilirsiniz.

Kendiniz için en doğrusunu bulduğunuzda sizi harika gösterecektir. Yeni şeyler denemekten korkmayan bir erkek, kesinlikle partnerlerinin arzuladığı biridir.

7.Kendinizi Tanıtmanın Harika Bir Yoludur!

Ne kadar çekici ve kendine önem veren bir erkek olarak görünürseniz cinsel hayatınız o kadar iyi olacaktır. Ruh halinizin her zaman etkileyici olması için çekici görünmek ve hissetmek sizin için aynı derecede önemlidir.

Bir dahaki sefere cinsel hayatınızı yeni heyecanlar katmak istediğinizde, neden seksi erkek iç çamaşırlarını denemeyesiniz?

Omuzu 3 Sıralı Seksi Erkek Fantazi Giyim Ürünümüzü Görsele Tıklayıp İnceleyebilirsiniz.

Erkek Fantazi Giyim Nasıl Olur? - Efantazi

Erkek Fantazi İç Giyimi Seçenekleri 

Tanga: Başlangıçta kadınlara adanmış olan tanga, erkek gardırobunda giderek daha popüler hale geliyor. Minimalist kesimi, son derece çekici ve giysi altında neredeyse görünmez olmasını sağlar. Ona büyük bir baştan çıkarma gücü veren ve formlarınızı vurgulayan kalçaları ortaya çıkarır. Ön kısım yalnızca gizliliği destekleyen keseye ayrılmıştır. Erkekler tarafından çok rahatsız olduğu düşünülse de, tanga gelişmeye devam ediyor. Uzman erkek iç giyim markaları, daha fazla konfor için sürekli olarak yeni iyileştirmeler getiriyor. Ön kese giderek daha fazla alan ve destek sunarak erkek tanga popüler hale geliyor.

Jockstrap: Spor dünyasından gelen jockstrap, ön kısımlarınızı desteklemek için yerleştirilmiş bir ön kese ve daha fazla yuvarlaklık ve itme etkisi için kalçaların altına yerleştirilmiş iki elastik bant ile karakterize edilir. Koruyucu kayış çok iyi bir bakım sağlar, sürtünmeleri sınırlar ve daha fazla hareket özgürlüğü için vücuda engel olmaz. Arkadaki açıklığı, biraz kışkırtıcı, ultra seksi bir etki için hiçbir şey giymediğiniz izlenimini veriyor. Ön kese hakkında şüpheleriniz varsa, kısa veya boksör gibi rahat hissedeceğinizi bilin. Ön kese aynı kalır. Farklı olacak olan sırt rahatlığıdır.

Erkek fantazi giyim nasıl olur sorusunu sizler için cevapladık. İç giyim, boxer, pijama kategorilerimize de göz atabilirsiniz.

Bir önceki yazımıza https://www.efantazi.com/fantazi-ic-giyim-secimi-nasil-yapilmali/ linkinden ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.