Rehber

Cinsel yaşamınızı renklendirmek için 5 duyuyu nasıl kullanabilirsiniz?

Lazy

Cinsel yaşamınızı renklendirmek amacıyla 5 duyuyu nasıl kullanabilirsiniz?

Aynı kişiyle uzun vakit birlikteyseniz, seks hayatınızın sıkıcı olabileceği bir sır değil. Zamanla seks hayatınızı renklendirmek zorlaşabilir. Bu sıkışıklığı çözmenin kolay bir sırrı var: Beş duyuyu kullanmak. Dokunma, görme, tat alma, koklama ve duyma duyularına oynayarak seks hayatınızı ateşleyebilirsiniz. Nasıl mı? Okumaya devam edin!

Dokunma

Dokunma, cinsel tecrübein en kritik kısımlarından biridir, fakat dış nesnelerin kullanımıyla oynanabilir. Başka bir bireyin dokunuşuna ek olarak, değişik kumaşlar ve seks oyuncakları dokunuşunu ekleyebilirsiniz. Kadife, tüy, soğuk ya da sıcak bir şeyin dokunuşu tutkuyu ateşleyebilir.

Görme

Görüşünüz seks esnasında açık olsa da, görüldüğü şey kuşkusuz sizi arttırmak amacıyla çok etkili. Partnerinizle seksi filmler izlemeyi ya da kıyafetlerle rol gerçeklştirmeyi deneyin. Veya seksi iç çamaşırlarına yatırım yapın.

Tat alma

Yatak odasında yiyecek sokmak bazılarımız amacıyla büyük bir “hayır” olabilir, fakat doğru yapıldığında harika bir cinsel tecrübe olabilir. Bazı insanlar krema, çilek, çikolata, dondurma ve bal kullanmayı sever; bazıları ise aRomalı kondomları…

Koklama

Her insan değişik kokulardan haz alır. Bu kokular yatak odasına getirilebilir. Seksi kokuları afrodizyak olarak kullanabileceğiniz gibi lavanta gibi rahatlatıcı kokularla gevşeyebilirsiniz. Bu, ne gerçekleştirme istediğinizle doğru orantılı. Kokulu mumlar ve vücudunuzun stratejik noktalarına sürdüğünüz parfümler de son derece etkili olabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.