Rehber

BILLIE EILISH’İN İKİNCİ PARFÜMÜ GELİYOR

Lazy

70409340 4A65 4552 80C7 3E58E2F21F5D Billie%C4%B1

Billie Eilish’in kıymetli bir açıklaması var ve bu sefer bahis müzik değil! Eilish No. 2 ismindeki ikinci parfümünü çıkarmaya hazırlanan Eilish, tam da yılbaşı vaktine yetişiyor. Heyecanlı haberi Instagram hesabından yayınlayan Eilish, “Eilish No. 2, yeni parfümüm yakında geliyor! Bunu sizinle paylaşmak için uzun bir müddettir bekliyordum,” yazdı.

2 Kasım’da satışa sunulması beklenen parfüm, Eilish’in şehvetli yanını keşfeden “ihtiraslı, odunsu çiçek” olarak tanımlanıyor. Markanın açıklamasına nazaran, ”Billie’nin en sevdiği koku notaları Eilish No. 2’nin daha ham ve çarpıcı bir keşfi… İtalyan bergamotunun ve elma çiçeğinin tazeliğiyle açılıyor. Papirüs ve karabiberin odunsu, dünyevi bir baharatına ve yabani ıslak haşhaş çiçeklerinin kontrastına akıyor. Metalik, nüanslı bir cilt misk peçesiyle ustalıkla sarılmış odunsu palo santo ve abanozun temel notaları tecrübesi tamamlıyor.”

İlk parfümün şişesine emsal bir formda tasarlanan ikinci parfümün şişesi bu sefer metalik gri bir tonda. Tıpkı vakitte vegan, zulümsüz ve PETA ‘Global Beauty Without Bunnies List’ dahilinde olan parfüm, sürdürülebilirlik açısından tüketicilerden tam puan almayı başarıyor. Birinci parfümü dakikalar içinde tükenen Eilish’in ikinci parfümünü billieeilishfragrances.com sitesinden alabilirsiniz.