38 sonuçtan 1-20 arası gösteriliyor

Bikini Ürünleri

Yaz sezonunun gelmesiyle birlikte, bikini ve mayo trendleri de ön plana çıkmaktadır. Her sezon oldukça farklı şekillerde tasarlanan ürünler bulunur. Parlak ve can alıcı renklerle birlikte aynı zamanda herkesin kendi tarzına uygun dizaynlarda oluşturulur.

Bikiniler

Kadınlar genel olarak giyimlerine önem verirken, dikkat çekici ve rahat görünmeyi de tercih ederler. Burada bulunan ürünler hem dikkat çekici, hem de kişilerin rahat etmesi adına tasarlanmıştır. Birbirinden farklı model seçenekleri ile site üzerinden online olarak, tercihen sizde sahip olabilirsiniz. Her bedene göre bir ürün bulunduğu gibi aynı zamanda her tarza göre de alternatif seçenekler yer alır.

Bikini Modelleri

Site içerisinde bulunan bikini modelleri, sadeliği ya da şıklığa göre farklı seçenekler de bulunur.
· Sadeliği sevenler için ya da klasik tarzlardan vazgeçmeyenler için ürünler oldukça dikkat çekici, fakat sade modellerle ön plana çıkar.
· Ancak şıklığı ve dikkat çekiciliği bir arada isteyenler için minimal detaylarla göz kamaştırıcı ürünlerde, oldukça beğenilen tarzlarıyla yer alır.
Modeller aynı zamanda takım şeklinde bulunduğu gibi ayrı ayrı set şeklinde de yer edinir. Tercihan ipli, tüylü, jartiyerli, takım, deri ya da farklı kombinlerle oluşturulabilecek ürünler bulunur. Site içerisinde ki ürünler arasında özel bölgelerin ön planda olmasıyla da yer edinen parçalar, kişilerin tercihlerine sunulur. Site üzerinden online olarak satın alıp, sizde sahip olabilirsiniz.

Bikini Fiyatları

Bikini ya da mayo modelleri, plaj giyim modasında, her sene farklı modellerle yer alır. Ürünler içerisinde her tarza, her karaktere uygun tasarımlar bulunur. Tüylü, deri desenli, ipli, takım ya da oldukça minimal detaylarla farklılık kazandırılmış ürünler, oldukça ekonomik fiyatlarla bulunur. Her bütçeye uyumlu şekilde bulunduğu gibi aynı zamanda kumaş yapıları da cilt dostudur. Ürünleri uzun süreli olarak kullanabilirsiniz. Kullanımınız esnasında cildinizde alerji, kızarıklık, tahriş gibi herhangi bir problem yaşanması da kesinlikle mümkün değildir. Tercih edilen ve beğenilen bikini modelleri, avantajlı ve indirimli fiyatlarıyla site üzerinde yer alır. Sizde tercihen kendi tarzınıza uygun bir modeli, site üzerinden sipariş edebilirsiniz.