Rehber

BALMAIN BEAUTY GELİYOR!

Lazy

3Db4D0D2 0A7B 41B9 Aa41 9Dceae8Ccbc3 Bakmain2

2011’de Balmain’in Kreatif Yöneticisi olmasından beri Olivier Rousteing, moda kesiminde bir ihtilal yaratmaya devam ediyor. Kardashian ve Jenner kız kardeşlerin öncülük ettiği #BALMAINARMY kızlarını bir ortaya getiren Rousteing, tıpkı vakitte milyonlarca moda severin ilgisini müdafaaya devam ediyor. Instagram ve toplumsal medyaya korkusuz bir yaklaşım sergileyen Rousteing, birden fazla lüks Fransız moda markasının tersine online platformlarda Balmain’in yerini vurguluyor ve dijital dünyaya ahenk sağlıyor. Artık ise moda bölümünün en sevilen markalarından biri olan Balmain, yepisyeni bir projeye hazırlanıyor: Güzellik!

View this post on Instagram

A post shared by Balmain (@balmain)

Markanın Instagram hesabında yayınlanan dokunaklı bir görüntüde Rousteing, 2020’de aldığı ve kendisini ‘güzellik dünyasını yine tanımlamasına’ neden olan ağır yanık yaralanmalarından bahsetti. Kapsayıcılık ve çeşitliliğin, Balmain Beauty’nin merkezinde yer alacağını belirten Rousteing, “Bu yeni macerada sevdiğim şey, dünyadaki tüm hoşlukları temsil etmek istemem. İstisna yok” dedi.

View this post on Instagram

A post shared by OLIVIER R. (@olivier_rousteing)

“Son on yıldır, Balmain grubum ve ben modada olabileceklerin sonlarını zorladık” diyen Rousteing’in Balmain Beauty koleksiyonu Estée Lauder ailesi bünyesinde olacak. “Bugünün çeşitli jenerasyonunun yaşamak ve giyinmek istediği yolu yansıtmaya kararlıyız. Hasebiyle, görünüşümüzü anlayan ve paylaşan partneri bulduğumuzdan emin olmadan hoşluğa yanlışsız adım atmamızın hiçbir yolu yoktu” diyen Rousteing, “Estée Lauder’deki takım, en başından beri, Balmain’in kendine mahsus vizyonunu ve global lüks hoşluk paradigmasını bozma amacımızı desteklediklerini açıkça belirtti. Bunu ve Estée Lauder’in harikalık örneği olduğunu bilerek onlarla çalışmaya başlamak için sabırsızlanıyorum” diye ekledi.

Balmain’in hoşluğa attığı adım hakkında konuşan Estée Lauder global markalar lideri Guillaume Jesel, “Balmain ve Olivier Rousteing global modanın vizyoner güçleri. Balmain kozmosunu genişletmek ve markanın güçlü, kapsayıcı ve korkusuz ruhunu açıkça yansıtan lüks hoşlukta yeni bir alan oluşturmak için onlarla birlikte çalışmayı dört gözle bekliyoruz” dedi.

Sonbahar 2024’te satışa sunulacak yeni hoşluk markası hakkında ayrıntılar önümüzdeki aylarda açıklanacak!